slewin
slewin
  22 czerwca 2009 (pierwszy post)

Cześć mam pytanie jak jest teraz w szkołach zawodowych , kto załatwia praktyki : szkoła czy uczeń ?? Czy uczeń ma obowiązek pracować w czasie wakacji w ramach praktyk zawodowych ??

ShinyStern
ShinyStern
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć mam pytanie jak jest teraz w szkołach zawodowych , kto załatwia praktyki : szkoła czy uczeń ??

zalezy chyba od zawodowki, wiem ze jezeli sam sobie zalatwisz to do Ciebie idzie kasa, a jezeli szkola Ci zalatwi to nie dostajesz kasy, z restza nie wiem :woot:
shamaramorgan
shamaramorgan
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem ze jezeli sam sobie zalatwisz to do Ciebie idzie kasa, a jezeli szkola Ci zalatwi to nie dostajesz kasy, z restza nie wiem

raczej wszyscy dostają pieniądze na praktykach.

Sam sobie załatwias praktyki, jesli Ci się nie uda, szkoła ma w obowiązku przydzielić Cię do jakiegoś zakładu pracy. Ale licz się z tym, że zakład wybrany przez szkołę, może być daleko od Twojej miejscowości.
Moja znajoma pracuje przez miesiąc w trakcie wakacji, ale jako pracownik, nie uczeń. Dostanie normalną pensję.
Nie powinieneś pracować w wakacje, ale to wszystko zalezy od pracodawcy. On jest tu ważniejszy od szkoły, bo jak zawalisz praktyki, nie przechodzisz do następnej klasy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uczeń ma obowiązek pracować w czasie wakacji w ramach praktyk zawodowych ??
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cześć mam pytanie jak jest teraz w szkołach zawodowych , kto załatwia praktyki : szkoła czy uczeń ??

w mojej szkole mechanicy np. pracują w szkolnym warsztacie, a inni np. cukiernicy sami sobie wszystko załatwiają.

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uczeń ma obowiązek pracować w czasie wakacji w ramach praktyk zawodowych ??

wszystko zależy od pracodawcy, gdy odmówisz pracy we wakacje, możesz zawalić praktyki, ale to tylko w skrajnych przypadkach się zdarza raczej. :)
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  22 czerwca 2009
mozna samemu zalatwic praktyki ;)
Sniecha91
Sniecha91
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej wszyscy dostają pieniądze na praktykach.

ja nie dostałem
bwg
bwg
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uczeń ma obowiązek pracować w czasie wakacji w ramach praktyk zawodowych ??

Ma obowiązek.
Konto usunięte
Konto usunięte: kto załatwia praktyki : szkoła czy uczeń ??

Uczeń :zonk:
pawelx125
pawelx125
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: szkoła czy uczeń ??

Uczeń :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uczeń ma obowiązek pracować w czasie wakacji w ramach praktyk zawodowych ??

Uczeń ma do wykorzystania podajże 38 dni urlopu... to zależy od Ciebie czy chcesz robić czy nie:tak: Na pierwszym roku praktyk oczywiście

FoLLowMe666
FoLLowMe666: mozna samemu zalatwic praktyki ;)

:brawo:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  23 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uczeń ma obowiązek pracować w czasie wakacji w ramach praktyk zawodowych ??

:tak:
a wiec do roboty.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

slewin
slewin
  23 czerwca 2009

dzieki za odpowiedzi , ale ja jestem za stary by isc do zawodówki :P pozatym mam inne zajecia . Tak się pytałem z ciekawości .

Pozdrawiam

monikamonisia20
monikamonisia20
  23 czerwca 2009

u nas nauczyciele to załatwiali tylko przy garach
a na fryzjerstwo i sklep to już samemu się szukało czegoś i akurat za to płacili

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.