adej
adej
  21 czerwca 2009 (pierwszy post)

Doładowania telefonu za oglądanie reklam !

Dostałem to od znajomego, który już w tym zarabia długi czas i okazało się ze to działa, bo już sam zgarnąłem kilkanaście doładowań na telefon a działa to we wszystkich sieciach komórkowych! Najlepsze jest to, że nic nie ryzykujesz, nic nie płacisz a wręcz przeciwnie! Oni Dają Ci dają doładowanie za 5zł za zdobycie 100 otinek. Wystarczy tylko założyć konto na https://www.otineo.com/app/register aby założyć konto jako "Numer telefonu osoby polecającej" podaj "48 785934364". Później żeby aktywować konto zadzwoń z numeru telefonu na który zostało założone konto na nr "22 2053944" gdzie usłyszysz "twoje konto zostało aktywowane" Rozmowa trwa 6 sekund i mnie to wyniosło 6 groszy bo stawka rozmowy jest wg operatora. No i teraz siadasz przed komputerem i tylko klikasz w reklamy... Osobiście polecam bo można sobie doładowywać konto za oglądanie reklam ! Portal jest bardzo łatwy w obsłudze, wszystko po polsku i w ogóle... Gdybyś miał jakieś wątpliwości czy pytanie to pisz na gg: 5781671 oraz e-mail: otineo.com@gmail.com

UWAGA! Zakładając konto wg tej instrukcji nie tylko zaczynasz zarabiać ale także wspierasz Rodzinne Domy Dziecka funkcjonujące w całej Polsce.

Czaczek
Czaczek
  21 czerwca 2009

I co w związku z tym? .

ChangeMee
ChangeMee
  21 czerwca 2009

ban :ban: ;]

fatalQ
fatalQ
  22 czerwca 2009

czy to ma jaki kolwiek związek ze szkołą ? ;p

GdzieSens
GdzieSens
  22 czerwca 2009

dziecko Neo

shamaramorgan
shamaramorgan
  22 czerwca 2009

stare jak świat.

BezMajtekxD
BezMajtekxD
  22 czerwca 2009

hehe miałam tam kiedyś konto ale zapomniałam loginu i lipa ;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.