razotka
razotka
  19 czerwca 2009 (pierwszy post)
-Jakie stosunki macie z Waszymi sąsiadami/koleżankami w ławki?
-Potraficie się dogadać?
-Kiedy najłatwiej dochodzicie do porozumienia, a kiedy najtrudniej?
-Zawsze na początku roku siadacie z kimś znajomym, czy raczej wolicie zawierać nowe znajomości?
thomas893
thomas893
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie stosunki macie z Waszymi sąsiadami/koleżankami w ławki?

dobre.

Konto usunięte
Konto usunięte: -Potraficie się dogadać?

tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: -Kiedy najłatwiej dochodzicie do porozumienia, a kiedy najtrudniej?

hmm... praktycznie zawsze dochodzimy do porozumienia... no chyba że chodzi o sport, wtedy bywa różnie :ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: -Zawsze na początku roku siadacie z kimś znajomym, czy raczej wolicie zawierać nowe znajomości?

różnie to bywa ;]

fajne foto :rock:
Martysia
Martysia
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie stosunki macie z Waszymi sąsiadami/koleżankami w ławki?

Ojj zajebiste . :mrgreen: To moja przyjaciółka !

Konto usunięte
Konto usunięte: -Kiedy najłatwiej dochodzicie do porozumienia, a kiedy najtrudniej?

Zależy w jakiej sprawie . :woot:

Konto usunięte
Konto usunięte: -Zawsze na początku roku siadacie z kimś znajomym, czy raczej wolicie zawierać nowe znajomości?

Zawsze ze sprawdzonymi osobami .
razotka
razotka
  19 czerwca 2009
Martysia
Martysia: Zawsze ze sprawdzonymi osobami .

Czemu? (:
shamaramorgan
shamaramorgan
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie stosunki macie z Waszymi sąsiadami/koleżankami w ławki?

przeważnie siedzę z jedną koleżanką, z którą najlepiej się dogaduję w klasie. Nie wiem jak będzie od września, bo cóż, trochę się zmieniłyśmy.
Konto usunięte
Konto usunięte: -Potraficie się dogadać?

kiedyś tak, teraz coraz mniej.
Konto usunięte
Konto usunięte: -Kiedy najłatwiej dochodzicie do porozumienia, a kiedy najtrudniej?

najłatwiej, gdy mamy dobry humor, najtrudniej, podczas sprawdzianów. I podczas oddawania sprawdzianów. Dziewczyna żeruje na mnie i ma pretensje o to, że dostała gorszą ocenę.

Konto usunięte
Konto usunięte: -Zawsze na początku roku siadacie z kimś znajomym, czy raczej wolicie zawierać nowe znajomości?

w mojej klasie od 3 lat kazdy siada z tą samą osobą w praktycznie tej samej ławce.
razotka
razotka
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo cóż, trochę się zmieniłyśmy

Pokłócone?
shamaramorgan
shamaramorgan
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pokłócone?

jeszcze nie, ale zmieniłyśmy się trochę przez ostatni czas :)
malatynka1990
malatynka1990
  19 czerwca 2009

dziewczyna z którą siedziałam w podstawówce i w gimnazjum to moja najlepsza przyjaciółka.
osoby z którymi siedziałam z ławce w liceum też są mi bliskie.

razotka
razotka
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze nie, ale zmieniłyśmy się trochę przez ostatni czas :)

No to w jakim sensie się zmieniłyście?
shamaramorgan
shamaramorgan
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to w jakim sensie się zmieniłyście?

niby dalej jesteśmy w tej samej paczce, ale "zaprzyjaźniłyśmy" się z innymi osobami. Nie mam z nią już takiego kontaktu jak kiedyś.
Czasem zachowuje się, tak, że nie potrafię tego zaakceptować i mówię jej o tym wprost. Jestem osobą bezpośrednią, niestety w mojej klasie taka szczerość jest nie na miejscu.
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie stosunki macie z Waszymi sąsiadami/koleżankami w ławki? -Potraficie się dogadać? -Kiedy najłatwiej dochodzicie do porozumienia, a kiedy najtrudniej? -Zawsze na początku roku siadacie z kimś znajomym, czy raczej wolicie zawierać nowe znajomości?

dobry ;)
raczej tak
:woot:
z kimś znajomym
blondynkaax3
blondynkaax3
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -Jakie stosunki macie z Waszymi sąsiadami/koleżankami w ławki? -Potraficie się dogadać? -Kiedy najłatwiej dochodzicie do porozumienia, a kiedy najtrudniej? -Zawsze na początku roku siadacie z kimś znajomym, czy raczej wolicie zawierać nowe znajomości?

1. z ławki raczej dobre...z klasy- różnie to bywa ;]

2. właściwie zawsze- o co istotnego można się kłócić podczas lekcji? :woot:
3. ze znajomymi zawsze siedzę
razotka
razotka
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jestem osobą bezpośrednią, niestety w mojej klasie taka szczerość jest nie na miejscu.

Dlaczego? :nielapie:
Konto usunięte
Konto usunięte: o co istotnego można się kłócić podczas lekcji?

Chociażby o to, o czym jest mow na lekcji, albo o tym czemu Ty masz 25 pkt i bdb, a ona 24 i db.
folkemon
folkemon
  19 czerwca 2009

podstawówkę przesiedziałem z kolegą z przedszkola
liceum z kolegą z podstawówki
studia z koleżanką z liceum

do gimnazjum nie chodziłem, bo nie musiałem, taki byłem genialny :ziew:

shamaramorgan
shamaramorgan
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego?

ja nie wiem dlaczego. Może dlatego, że tak jest łatwiej? Przeciez lepiej mówić za plecami niż oczy. Ehhh dorośli ludzie, a czasem wydaje mi się, że zachowują się jak w przedszkolu.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.