Martysia
Martysia
  19 czerwca 2009 (pierwszy post)

1. Jaka średnia by Was usatysfakcjonowała a jaką macie ?
2. Moja kuzynka ma średnią 5,1 i nie dostała świadectwa z czerwonym paskiem bo ma jedną 3 wśród innych ocen . Czy to sprawiedliwe ?

sekswubikacji
sekswubikacji
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co do poziomu, dalem wystarczajaca ilosc argumentow za tym, ze jednak niski nie jest...


Ale nikt przecież nie mówi, że jest niski. Bo jak dla mnie możecie mieć najwyższy poziom w Polsce.. mnie to ani nie boli ani nie swędzi, ale w większości szkół ponadgimnazjalnych żeby mieć średnią ponad 4 to trzeba się uczyć.
kuba92762
kuba92762
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nikt przecież nie mówi, że jest niski. Bo jak dla mnie możecie mieć najwyższy poziom w Polsce.. mnie to ani nie boli ani nie swędzi, ale w większości szkół ponadgimnazjalnych żeby mieć średnią ponad 4 to trzeba się uczyć.

Najlepszy w Polsce to jest w LOXIII w Szczecinie:)
Uczyc sie trzeba to oczywiste, ale niektore przedmioty sa tak samo oczywiste i na nich mozna naciagac, ze wychodzi ponad 4.
ChangeMee
ChangeMee
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak, tak.. ;) a do jakiej szkoły chodzisz?

gimnazjum ;]
ShinyStern
ShinyStern
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

naprawde, super argumenty :tak:
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  21 czerwca 2009

3 - dostateczny
"Anna Kowalska otrzymuje nagrode za znakomite wyniki w nauce i wzorowe zachowanie"
3 to znakomity wynik ? nie. Dobrze ze nie ma paska. Nie sztuka miec 6 z wf i religi. Sztuką jest nie miec trojki :D

Ja mam srednia 4.53. Jestem zawiedziona moim lenistwem. Powinnam miec 5.3 :P

kuba92762
kuba92762
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: naprawde, super argumenty

znajdz lepsze:and:
sekswubikacji
sekswubikacji
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: gimnazjum ;]


W liceum pewnie bd Ci trochę cieżej wiem to po sobie ;))

Konto usunięte
Konto usunięte: znajdz lepsze


w końcu Ty bronisz swojej szkoły a nie Ona.
za mała ilość tych argumentów, żeby cokolwiek osądzać.
ChangeMee
ChangeMee
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W liceum pewnie bd Ci trochę cieżej wiem to po sobie ;))

już się boję ;D ale prze mnie przemawia lenistwo ;]
sekswubikacji
sekswubikacji
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: już się boję ;D


Ogólnie nie ma czego się bać, jakoś to będzie, ale trochę trzeba się uczyć;) Większość osób, które w gimnazjum miały paski przynajmniej u mnie pospadały do średniej 3,4 .
ChangeMee
ChangeMee
  22 czerwca 2009

ale

Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie nie ma czego się bać, jakoś to będzie, ale trochę trzeba się uczyć;) Większość osób, które w gimnazjum miały paski przynajmniej u mnie pospadały do średniej 3,4 .

ale to nie koniecznie z podwyższonego poziomu ;)) może lenistwo przemowilo ;]]
4Pure
4Pure
  22 czerwca 2009

Satysfakcjonowałoby mnie w pełni 6,0 ;-)
A miałam 4,7.

sekswubikacji
sekswubikacji
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: może lenistwo przemowilo ;]]


większość nie poradziła sobie z dużą ilością nauki z dnia na dzień xD
Było tego dość dużo przy pięciu matmach w tygodniu... ja się cieszę, że pierwszy rok mam za sobą.
ChangeMee
ChangeMee
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: większość nie poradziła sobie z dużą ilością nauki z dnia na dzień xD Było tego dość dużo przy pięciu matmach w tygodniu... ja się cieszę, że pierwszy rok mam za sobą.

wytłuumacz mi dlaczego mnie straszysz :mrgreen: matma jakos pojdzie gorzej z przyroda (gegra,chemia,biola,fiza :rtfm:)
sekswubikacji
sekswubikacji
  22 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wytłuumacz mi dlaczego mnie straszysz


ja Cię nie straszę. tylko mówię jak jest na moim profilu.

Konto usunięte
Konto usunięte: gegra


mam rozszerzoną nie jest taka zła.

Konto usunięte
Konto usunięte: biola,fiza


jak dla mnie to też była masakra xD
GdzieSens
GdzieSens
  22 czerwca 2009
Martysia
Martysia: 1. Jaka średnia by Was usatysfakcjonowała a jaką macie ? 2. Moja kuzynka ma średnią 5,1 i nie dostała świadectwa z czerwonym paskiem bo ma jedną 3 wśród innych ocen . Czy to sprawiedliwe ?

1. Skończyłam liceum dwa lata temu a miałam średnią bodajże 4,5, nie miałam tyle czasu żeby postarać się o wyższą
2. Bardzo sprawiedliwe. Uczeń bardzo dobry ma oceny celujące, b.dobre i dobre, a nie dostateczne.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.