Martysia
Martysia
  19 czerwca 2009 (pierwszy post)

1. Jaka średnia by Was usatysfakcjonowała a jaką macie ?
2. Moja kuzynka ma średnią 5,1 i nie dostała świadectwa z czerwonym paskiem bo ma jedną 3 wśród innych ocen . Czy to sprawiedliwe ?

kuba92762
kuba92762
  20 czerwca 2009
Martysia
Martysia: 1. Jaka średnia by Was usatysfakcjonowała a jaką macie ?

Mam 4.1, usatysfakcjonowalaby mnie 6,0.

Martysia
Martysia: . Moja kuzynka ma średnią 5,1 i nie dostała świadectwa z czerwonym paskiem bo ma jedną 3 wśród innych ocen . Czy to sprawiedliwe ?

i dobrze...mogla sie uczyc to by nie miala 3.

Konto usunięte
Konto usunięte: tyle, ze w moim gimnazjum naprawde bylo ciezko o te oceny bo szkola ma wysoki poziom, nie najwyzszy ale wysoki

wysoki poziom to jest w LOXIII w Szczecinie, a nie w jakims gimnazjum:and:
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  20 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam 4.1, usatysfakcjonowalaby mnie 6,0.

btw. w którejś klasie podstawówki 5 albo 6 moja przyjaciółka miała średnią 6.0 :ssh:

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

xagnieszkaa
xagnieszkaa
  20 czerwca 2009

ja mam 3,9 i jestem zadowolona, bo w liceum już ciężej niż w gimnazjum, ale... wolałabym powyżej 4 mimo wszystko ;)

kuba92762
kuba92762
  20 czerwca 2009
aga1012
aga1012: btw. w którejś klasie podstawówki 5 albo 6 moja przyjaciółka miała średnią 6.0

Ale to podstawowki a nie liceum:mrgreen:
Ja w podstawowce jedynie wyzywalem nauczycieli i mialem gora 4.2, pozniej sie troche uspokoilem:)

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam 3,9 i jestem zadowolona, bo w liceum już ciężej

Ciezej, a bez nauki mozna miec spokojnie ponad 4.
sekswubikacji
sekswubikacji
  20 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciezej, a bez nauki mozna miec spokojnie ponad 4.


skoro jest to liceum na wysokim poziomie to bez nauki nic nie osiągniesz i nie ściemniaj tu, że można mieć średnią ponad 4 w liceum w którym jest wysoki poziom.. chyba, że ktoś jest naprawdę zdolny.
kuba92762
kuba92762
  20 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro jest to liceum na wysokim poziomie to bez nauki nic nie osiągniesz i nie ściemniaj tu, że można mieć średnią ponad 4 w liceum w którym jest wysoki poziom.. chyba, że ktoś jest naprawdę zdolny.

w takim razie musze byc zdolny, bomam 4,1 a uczylem sie jedynie w ostatnie 3 dni wystawiania ocen i to jedynie z fizyki...A liceumw ktorym sie ucze musi miec poziom skoro uczyli sie w nim m.in. Grass(dziennikarz tvn 24)
sekswubikacji
sekswubikacji
  20 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: musi miec poziom skoro uczyli sie w nim m.in. Grass(dziennikarz tvn 24)


to, że w Twoim liceum uczył się Grass to nie znaczy, że jest tam wysoki poziom.
kuba92762
kuba92762
  20 czerwca 2009

Gdyby byl niski to by uczniowie od nas nie zajmowali miejsc 1-10 w ogolnopolskich konkursach z angielskiego, fizyki czy matematyki:and:

fabuleux
Posty: 3259 (po ~81 znaków)
Reputacja: 4 | BluzgometrTM: 32
fabuleux
  20 czerwca 2009
Martysia
Martysia: 1. Jaka średnia by Was usatysfakcjonowała a jaką macie ? 2. Moja kuzynka ma średnią 5,1 i nie dostała świadectwa z czerwonym paskiem bo ma jedną 3 wśród innych ocen . Czy to sprawiedliwe ?


dzieki moim kochanym rozszerzeniom satysfakcjonuje mnie moje 4.0 :mrgreen:

u mnie można miec jedną trójkę.
Oh you're so naive yet so... :zakochany:
kuba92762
kuba92762
  20 czerwca 2009

@sekswubikacji:
Kolejny dowod? BAbka od polskiego ukonczyla Uniwersytet Jagiellonski...Rzeczywiscie kuzwa, slaby u nas jest poziom.

aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale to podstawowki a nie liceum

no taaa, ale miała ;P

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

Martysia
Martysia
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Gdyby byl niski to by uczniowie od nas nie zajmowali miejsc 1-10 w ogolnopolskich konkursach z angielskiego, fizyki czy matematyki

Ci uczniowie widocznie bardziej się przykładają . Moja liceum zawsze było uznawane za jedno z najlepszych w mieście i nie wyobrażam sobie żebym nic nie robiąc mogła mieć 4,0 . :and:
kuba92762
kuba92762
  21 czerwca 2009
Martysia
Martysia: Ci uczniowie widocznie bardziej się przykładają . Moja liceum zawsze było uznawane za jedno z najlepszych w mieście i nie wyobrażam sobie żebym nic nie robiąc mogła mieć 4,0 .

Po prostu maja nauczycieli, ktorzy dobrze ich przygotowuja do konkursow, a to swiadczy o poziomie szkoly...proste.
Ja jakos mam 4,1 a poza sluchaniem na fizyce i biologii nic sie nie ucze...
I co? bo mam taka srednia to znaczy, ze niski poziom jest? ogarnij sie:zonk:
sekswubikacji
sekswubikacji
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I co? bo mam taka srednia to znaczy, ze niski poziom jest?


człowieku nikt nie powiedział, że jak masz średnią 4,1 to jest niski poziom.

Konto usunięte
Konto usunięte: @sekswubikacji: Kolejny dowod? BAbka od polskiego ukonczyla Uniwersytet Jagiellonski...Rzeczywiscie kuzwa, slaby u nas jest poziom.


no u mnie większość nauczycieli ukończyło UJ. Nie bulwersuj się tak, przecież nie powiedziałam, że macie niski poziom w szkole tylko napisałam, że niekoniecznie musi być wysoki poziom skoro się tam uczył Grass.
Człowieku czytaj ze zrozumieniem.
kuba92762
kuba92762
  21 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no u mnie większość nauczycieli ukończyło UJ. Nie bulwersuj się tak, przecież nie powiedziałam, że macie niski poziom w szkole tylko napisałam, że niekoniecznie musi być wysoki poziom skoro się tam uczył Grass. Człowieku czytaj ze zrozumieniem.

Ze zrozumieniem czytac akurat potrafie...Akurat dalem przyklad jednego nauczyciela ktory ukonczyl taki Uniwersytet, a nie powiem, ze nikt inny nic nie ukonczyl bo debile by u nas nie uczyli.
A co do poziomu, dalem wystarczajaca ilosc argumentow za tym, ze jednak niski nie jest...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.