MissDragonFly
MissDragonFly
  19 czerwca 2009 (pierwszy post)

Witam
no więc jutro lecę zdać świadectwa do liceów.
ale kompletnie nie wiem, czy mam im napisać, czy dadzą mi jakiś formularz do wypełnienia, gdzie będę musiała napisać, jakie przedmioty biorę punktowane?
proszę o pomoc normalnie :wtf:

ghostinthefog1711
ghostinthefog1711
  19 czerwca 2009

ja dostawalam od nich..i tam zanzaczalam..

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam no więc jutro lecę zdać świadectwa do liceów. ale kompletnie nie wiem, czy mam im napisać, czy dadzą mi jakiś formularz do wypełnienia, gdzie będę musiała napisać, jakie przedmioty biorę punktowane? proszę o pomoc normalnie

ja to miałam na podaniu,więc nie wiem :woot:
MissDragonFly
MissDragonFly
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

z podaniem czy jak im przynosiłaś świadectwo itd?

Konto usunięte
Konto usunięte: ja to miałam na podaniu,więc nie wiem

no właśnie to mnie martwi, bo jestem spod Białegostoku, jak u mnie w mieście znajomi składali podanie to odrazu zaznaczali, bo mieli gdzie, a ja nie wiem :wtf: ale mysle ze jak dzis pojade, to sie dowiem.
ShinyStern
ShinyStern
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

ja jestem w systemie elektronicznym hmm. i za tydzien bede wiedziec gdzie mnie przyjeli, pozniej zaniose swiadectwo tam gdzie mnie rpzyjeli, i dzis w sql dostalam jakis formularz cos o skzole wypelnie i zaniose :tak:
MissDragonFly
MissDragonFly
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem w systemie elektronicznym hmm. i za tydzien bede wiedziec gdzie mnie przyjeli, pozniej zaniose swiadectwo tam gdzie mnie rpzyjeli, i dzis w sql dostalam jakis formularz cos o skzole wypelnie i zaniose

ja też właśnie w elektronicznym, ale przecież muszę zdać świadectwo też :woot:
kapitanSzejk
kapitanSzejk
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam no więc jutro lecę zdać świadectwa do liceów. ale kompletnie nie wiem, czy mam im napisać, czy dadzą mi jakiś formularz do wypełnienia, gdzie będę musiała napisać, jakie przedmioty biorę punktowane? proszę o pomoc normalnie

za moich czasów to się elektronicznie robiło i się nic w sekretariacie nie wypełniało :woot: , tylko papierki się zanosiło :woot:
ShinyStern
ShinyStern
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja też właśnie w elektronicznym, ale przecież muszę zdać świadectwo też

no to jak juz wiesz ze Cie przyjeli, czyli 26 czerwca, zanosisz swiadectwo i chyba zdjecie do szkoly
blondynkaax3
blondynkaax3
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to jak juz wiesz ze Cie przyjeli, czyli 26 czerwca, zanosisz swiadectwo i chyba zdjecie do szkoly

w zeszłym roku z tego co pamiętam trzeba było czekać do lipca...
EjChodzTuMisiu
EjChodzTuMisiu
  19 czerwca 2009

u mnie w LO trzeba było kilka dni wcześniej złożyć podanie i tam się zaznaczało profil na jaki się idzie w nawiasie były podane przedmioty rozszerzone, liczące się w rekrutacji, do tego dwa zdjęcia. dzisiaj kopie świadectwa xd no i 30 czerwca ogłoszenie wyników czy przyjęli czy nie ; dd

ShinyStern
ShinyStern
  20 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w zeszłym roku z tego co pamiętam trzeba było czekać do lipca...

mi mowili tak, ze 26 dostaniemy smsem wiadomosc gdzie sie dosataniemy,
do tego sprawdzic to mozna w necie na swojej stronie (pewnie dostawaliscie login i haslo) i jak sie dowiemy gdzie nas przyjeli to do ktoregos tam lipca( 3 chyba :woot: ) zawozimy swiadectwo do szkoly i jeszce pozniej szkola podaje oficjalnie kto nalezy do klasy (czyli ten kto dowiozl swiadectwo w okreslonym terminie)
ShinyStern
ShinyStern
  20 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie w LO trzeba było kilka dni wcześniej złożyć podanie i tam się zaznaczało profil na jaki się idzie w nawiasie były podane przedmioty rozszerzone, liczące się w rekrutacji, do tego dwa zdjęcia. dzisiaj kopie świadectwa xd no i 30 czerwca ogłoszenie wyników czy przyjęli czy nie ; dd

moze nie bylo w systemie elektronicznym, bo ja zadnych kopii swiadectwa nie mam
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  20 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w zeszłym roku z tego co pamiętam trzeba było czekać do lipca...


kopie świadectw i wyników egzaminu można zanosić od 19.06 do 24.06.
30.06 zostanie ogłoszona lista przyjętych, a do 2 lipca trzeba potwierdzić .
:)

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

ShinyStern
ShinyStern
  22 czerwca 2009
aga1012
aga1012:

wszedzie jest chyba inaczej :nie:
MrCrucifixo
MrCrucifixo
  23 czerwca 2009
aga1012
aga1012: kopie świadectw i wyników egzaminu można zanosić od 19.06 do 24.06. 30.06 zostanie ogłoszona lista przyjętych, a do 2 lipca trzeba potwierdzić . :)

Ja słyszałem ,że do 22 kopie, 25 wyniki wstępne ,do 28 trza potwierdzić ,a 3 rekrutacja uzupełniająca, czyli ci ,co nie dostali się nigdzie albo nie do tych szkół co chcieli i napisali odwołanie, będą już wszystko wiedzieli.
Zaś ci , którzy dostali się przy rekrutacji wstępnej nie muszą się już praktycznie o nic martwić.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.