Martysia
Martysia
  18 czerwca 2009 (pierwszy post)

Myślicie że wypada na zakończenie roku nauczycielowi ( mężczyźnie ) kupić kwiatka ?
A jak nie kwiatka to co ?

PszczolkaMajka92
PszczolkaMajka92
  18 czerwca 2009

Jezu nauczyciel to nauczyciel .
A co jak nie kwiata

kapitanSzejk
kapitanSzejk
  19 czerwca 2009
Martysia
Martysia: Myślicie że wypada na zakończenie roku nauczycielowi ( mężczyźnie ) kupić kwiatka ? A jak nie kwiatka to co ?

yebany dupoliz to jest łapówka zaskarżę Cię ! , ja sobie nie przypominam żebym dawał jakiegoś kwiatka nauczycielowi w Liceum , w ogóle mojej byłej klasie były tylko czterech dupolizow , którzy co roku dawały jakieś tam kwiatki , bombonierki . a poza tym lepiej żeby cała klasa sie złożyła na coś
Martysia
Martysia
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: yebany dupoliz to jest łapówka zaskarżę Cię ! , ja sobie nie przypominam żebym dawał jakiegoś kwiatka nauczycielowi w Liceum , w ogóle mojej byłej klasie były tylko czterech dupolizow , którzy co roku dawały jakieś tam kwiatki , bombonierki . a poza tym lepiej żeby cała klasa sie złożyła na coś

Bardzo się podlizuję . Mam w tym zajebisty cel skoro ten nauczyciel odchodzi ze szkoły . :zonk:
Puknij się w głowę .
kapitanSzejk
kapitanSzejk
  19 czerwca 2009
Martysia
Martysia: Bardzo się podlizuję . Mam w tym zajebisty cel skoro ten nauczyciel odchodzi ze szkoły . Puknij się w głowę .

no skoro już mu nalizałaś dupę przez cały rok i wpisał ci piąteczki to musisz jemu teraz to wynagrodzić :zonk:
nawzajem udław się jajem
kapitanSzejk
kapitanSzejk
  19 czerwca 2009

a, to tym bardziej trzeba byc popier/dolonym skoro odchodzi , to chyba klasa powinna sie na cos zlozyc a nie samemu dupe lizac

Martysia
Martysia: nauczyciel odchodzi ze szkoły
thomas893
thomas893
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: yebany dupoliz


Konto usunięte
Konto usunięte: nawzajem udław się jajem


Konto usunięte
Konto usunięte: a, to tym bardziej trzeba byc popier/dolonym

kultury trochę! :and:
kapitanSzejk
kapitanSzejk
  19 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kultury trochę!

no :ziew:
Niuniek0308
Niuniek0308
  19 czerwca 2009
Martysia
Martysia: Myślicie że wypada na zakończenie roku nauczycielowi ( mężczyźnie ) kupić kwiatka ? A jak nie kwiatka to co ?

bombonierkę :ziew:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.