pogononline5
pogononline5
  17 czerwca 2009 (pierwszy post)
http://dragrace.pl/index.php?ref=1478
eSzatyNe
eSzatyNe
  17 czerwca 2009

Nie mam czasu na to. -.-

ona268
ona268
  17 czerwca 2009

nie wiem po jakiego uja wstawiacie te .ebane linki, skoro i tak nikt na to nie wchodzi :woot: ?

Gentleman93
Gentleman93
  17 czerwca 2009

a no bo linki to o szkole... fakt :ban:?

monikamonisia20
monikamonisia20
  17 czerwca 2009

ja tam nie wejdę;(

pearl188
pearl188
  17 czerwca 2009

nuda. :ZIEW:
:BAN:

beatkaaa119922
beatkaaa119922
  17 czerwca 2009

IDŻ SIĘ UTOP I POWIEDZ JAK BYŁO:p

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  17 czerwca 2009

a ja nie wejde :fakju:

diegorrr
diegorrr
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie wiem po jakiego uja wstawiacie te .ebane linki, skoro i tak nikt na to nie wchodzi ?


a właśnie że wchodzi ^^ większość nie wchodzi. a jakaś część fotkowiczów-pokemonów jednak dla zaspokojenia swojej ciekawości wchodzi i patrzy przed tym myśląc:

- może to jakaś nowa gra typu thecrims albo menele.

Bez wchodzenia na tamten link wiem że jest to jakaś posrana gra online w którą gra jakaś sierota która nie ma co w domu robić i lubi "rywalizację siedząc na dupie".

No comments...

PS. jakby kto chciał ze mną inteligentnie porozmawiać na temat swojej egzystencji na tym świecie proszę was piszcie mi PW a nie "kozatcko" skomentujecie mój post słowami "o boże jaki kretyn" albo podkreślicie to "o boże jaki kretyn" i dodacie "no właśnie".
ona268
ona268
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a właśnie że wchodzi ^^ większość nie wchodzi. a jakaś część fotkowiczów-pokemonów jednak dla zaspokojenia swojej ciekawości wchodzi i patrzy przed tym myśląc: - może to jakaś nowa gra typu thecrims albo menele. Bez wchodzenia na tamten link wiem że jest to jakaś posrana gra online w którą gra jakaś sierota która nie ma co w domu robić i lubi "rywalizację siedząc na dupie". No comments...

Dobra, faktycznie znajdzie się ktoś, kto na to wchodzi. Tylko nie rozumiem, po co tutaj, na forum, wstawiają te debilne linki, zamiast ubłagać znajomych, żeby z nimi pograli :and: ?
Tutaj na pewno znajdzie się tylko mały odłamek całej fotkowej ludzkości, który na to wejdzie i z chęcią pogra. :and:
Masakra co się tutaj dzieje.
Metaluga
Metaluga
  18 czerwca 2009
przeczytaj regulamin zanim nas zdenerwujesz.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.