unaprochable
unaprochable
  15 czerwca 2009 (pierwszy post)

CZEŚĆ...
1 czy ktoś z Was studiuje dziennikarstwo ?
2 znacie jakąś dobrą uczelnie ? ( szukałam na necie , trochę czytałam , ale...)
3 lepsze jest dziennikarstwo prasowe czy może medialne ? (ja chyba myślę bardziej o medialnym , wolę jednak mówić niż pisać )
Heh nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda na ten dział "szkoła" ja sama zawsze siedzę na hyde... Ale jeśli dostanę choć kilka pomocnych odpowiedzi to będę bardzo wdzięczna

Carlsb
Carlsb
  15 czerwca 2009

prawdziwy dziennikarz nie kończy dziennikarstwa :P

taka jest tendencja w tym światku ;]

mmaryjka
mmaryjka
  15 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 czy ktoś z Was studiuje dziennikarstwo ?

ja nie, ale moja dobra koleżanka studiowała. skończyła 1 rok, a następnie przeniosła się na polonistykę, wybrała specjalizację związaną z mediami i takim sposobem pracuje w redakcji. podobno 3/4 osób nie skończyło tam 'dziennikarstwa', a kierunek o jakiejś konkretnej specjalizacji. problem jest w tym, że taki dziennikarz po dziennikarstwie jest od wszystkiego, a takich ludzi raczej się nie szuka, bo każda gazeta ma działy etc. wiadomo o co chodzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: 2 znacie jakąś dobrą uczelnie ?

uniwersytet warszawski.
unaprochable
unaprochable
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie, ale moja dobra koleżanka studiowała. skończyła 1 rok, a następnie przeniosła się na polonistykę, wybrała specjalizację związaną z mediami i takim sposobem pracuje w redakcji. podobno 3/4 osób nie skończyło tam 'dziennikarstwa', a kierunek o jakiejś konkretnej specjalizacji. problem jest w tym, że taki dziennikarz po dziennikarstwie jest od wszystkiego, a takich ludzi raczej się nie szuka, bo każda gazeta ma działy etc. wiadomo o co chodzi.


no właśnie... takie opinie też słyszałam... z tym , że Twoja koleżanka pracuję w redakcji , a ja jeśli już to wybieram się na dziennikarstwo medialne... więc raczej nie pomoże mi inna specjalizacja...
xXxAgusiaNMLxXx
xXxAgusiaNMLxXx
  16 czerwca 2009

tez mysle o tym kierunku najbardziej mi odpowiada z wszystkich dostepnych, no i jeszcze psychologia, ale mam coraz wiecej watpliwosci czy isc na to wlasnie z tego wzgledu o tkorym wyzej wspomniano, ze lepiej jakas konkretna specjalizacje wybrac :/

Nx3
Nx3
  16 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1 czy ktoś z Was studiuje dziennikarstwo ? 2 znacie jakąś dobrą uczelnie ? ( szukałam na necie , trochę czytałam , ale...) 3 lepsze jest dziennikarstwo prasowe czy może medialne ? (ja chyba myślę bardziej o medialnym , wolę jednak mówić niż pisać ) Heh nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda na ten dział "szkoła" ja sama zawsze siedzę na hyde... Ale jeśli dostanę choć kilka pomocnych odpowiedzi to będę bardzo wdzięczna


1nie
2.UMCS LUBLIN
3.skad mam wiedziec

a w tym roku sie wybieraasz czy za rok?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.