Rita
Rita
  15 czerwca 2009 (pierwszy post)

Cześć mam problem. W marcu tego roku przeprowadziłam się i co się za tym wiązało zmieniłam szkołe. Ta do której trafiłam i obecnie chodze z początku wydawała mi się fajna , ale system ocen był tragiczny. Nie było ocen tylko punkty. Nauczyciel z jednego przedmiotu powiedział mi, ze nie mam szans żeby zdać , więc doszłam do wniosku , że nie ma sensu chodzić do szkoły. Rzuciłam to wszystko w pi:cenzura:u . Teraz tego żałuje. Pedagog zmojej szkoły namawia mnie do napisania podania o umożliwienie egzaminu klasyfikacyjnego. Chce sprubować . Napisze go . Tylko jak ? Miałabym zdawać go z 6 przedmiotów !!!!! Masakra. Ale to moja wina, nie będe nikogo za to obwiniać. Ale chciałabym sprubować. Tylko co ja mam napisać w tym podaniu? Pomożecie? Proszę ... Będe wdzięczna...

AguuusxDD
AguuusxDD
  16 czerwca 2009

ale masz skale do tych pkt i tak jak w normalnej szkole przeliczane są na % a potem na oceny..
i normalna ocena ci wychodzi. nie widzę w tym nic 'innego'

i w dalszym ciągu sadze ze nie dasz rady z 6 przedmiotów nauczyć się w 2 m-ce tego co było w ciągu 10...

Maryjan85
Maryjan85
  16 czerwca 2009
Rita
Rita: sprubować

trza sie było uczyć :and:
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  18 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co wiem, można pisać maksymalnie z dwóch.

i to w wyjątkowych sytuacjach,jak uczeń był np. w szpitalu. A tak to z 1 :P
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.