elilamasabachtani
elilamasabachtani
  13 czerwca 2009 (pierwszy post)

studiował ktoś może w taki sposób ? macie może jakieś doświadczenia z tym związane ? ja kończę właśnie 3-letniego licencjata i zastanawiam się właśnie czy nie zrobić sobie uzupełniających mgr w takiej właśnie formie. niestety nie za wiele o tym wiem. Niby teorii dużo, ale jak w praktyce to wygląda ? Ma ktoś może jakieś doświadczenia albo spotkał się z taką formą kształcenia ? Ciężko jest ? Można się czegoś nauczyć ? Jesteście zadowoleni ?
Zapraszam do dyskusji na temat elektronicznych form kształcenia.

6dawcaorgazmow9
6dawcaorgazmow9
  13 czerwca 2009

Nie brałem udziału ale dla mnie to nie wypał. Chyba że wygłady są online przez neta to jeszcze ujdzie. Ale moim zdaniem lepiej miec wyładowce przed oczyma. Wiece sie zapamieta i nauczy.

Rosiczka00
Rosiczka00
  14 czerwca 2009

e, bezsensu, dla mnie liczy się głównie towarzystwo na studiach ;d

Carlsb
Carlsb
  15 czerwca 2009

właśnie robie prace przez e-learning ... 50 str ...super.. raz w miesiącu taki e-learning mamy, bo kolesiowi nie odpowiadały godziny wykładów ... raz w miesiącu spotykamy sie na zwykłym wykładzie na uczelni, on cos tam gada i przesyła nam nowe tresci i do tego zadania...

ogólnie duzo roboty...miałabyc kreatywność, a jest durne przepisywanie tekstu...pff

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.