SmoothMoves
SmoothMoves
  8 czerwca 2009 (pierwszy post)

Wybieram się na akademię medyczną.. Myślałam o Gdańsku, Poznaniu i Białymstoku.. Jednak mam problem z Poznaniem.. Na ich stronie jest napisane, że mam wysłac do 15 czerwca komplet dokumentów w białej tecze (ciekawe jak to wyśle do 15 :woot:), rzecz w tym, że w tych dokumentach ma się znajdowac miedzy innymi odpis albo oryginał świadectwa dojrzałości.. Tego właśnie nie kumam, bo do 30 czerwca na bank tego świadectwa na oczy nie zobacze.. Weźcie mnie oświeccie jak mam to zrobic.. Może to z nerwów, ale naprawdę już nic nie wiem..

siemensik1661
siemensik1661
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:
Do 15 czerwca musisz im dostarczyć dokumenty takie jak podanie, orzeczenie od lekarza i reszta tam wymienionych, a oryginał lub odpis świadectwa dojrzałości należy donieść do 6 lipca do godz. 15.
alacristaegalli
alacristaegalli
  8 czerwca 2009

jeszcze nie wiesz co robisz :ninja: (w senie że na medyczna sie wybierasz :D )

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Do 15 czerwca musisz im dostarczyć dokumenty takie jak podanie, orzeczenie od lekarza i reszta tam wymienionych, a oryginał lub odpis świadectwa dojrzałości należy donieść do 6 lipca do godz. 15.

no lepiej bym tego nie ujęła,a na pewno nie dokładniej :D
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  9 czerwca 2009
ja chcialam isc na medycyne
skonczylam na biotechnologii;d i jestem zadowolona
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.