qtase0101
qtase0101
  8 czerwca 2009 (pierwszy post)

jaką macie średnią ocen ?
do kiedy muszą wam oceny wystawić ?

loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaką macie średnią ocen ? do kiedy muszą wam oceny wystawić ?

wydaje mi się, że 3,75 :x
do dzisiaj do 14:30 :x
agniesiaO3
agniesiaO3
  9 czerwca 2009

a ja mam 5,00 :D chociaż myślałam ze moze być lepiej:P
u nas do środy wystawiają ale znając życie przeciągnie się do poniedziałku...

xNattx93
xNattx93
  9 czerwca 2009
4,5 ;)
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  9 czerwca 2009

4,6 ;))) .
i zacieszam ;D .

Madziunia
Madziunia
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaką macie średnią ocen ? do kiedy muszą wam oceny wystawić ?

5.0.
Do wczoraj musiały zostać wystawione. :-)
malatynka1990
malatynka1990
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: że Ty miałeś lajt w gim czy lo to nie znaczy że wszędzie tak jest

owszem, wszędzie tak jest. widać że jesteś w gimnazjum i masz raczej średnie pojęcie. w liceum jest o wiele trudniej, nie ma co porównywać. studiów jeszcze nie zaczęłam, ale jak patrzę na moich znajomych to już widzę jak się "ciekawie" zapowiada. zresztą, z perspektywy czasu widzę że liceum nie było takie straszne jak mi się wydawało. a gimnazjum to po prostu bajka :)
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  10 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: . zresztą, z perspektywy czasu widzę że liceum nie było takie straszne jak mi się wydawało. a gimnazjum to po prostu bajka :)

To prawda!

Ja kończe gimnazjum ze średnią 4.53. Mam ją na wlasne zyczenie. Nie uczylam sie tyle co powinnam i nie dziwie sie ze moi znajomi mają srednie powyzej 5.00

Patrzac obiektywnie mieć pasek w gimnazjum to zadna sztuka, więc nie bajerujmy sie. Moja rodzinka myśli że jak ktoś ma srednią powyzej 5.00 to sie uczy :D hahaha Wos, Wf, Rel, Muz Plas, Tech Ang - z tego łatwo o oceny celujące, za co ? za referat !

Zaluje ze wczesniej tego nie widzialam. Gdybym mogla cofnąc czas i wiedzialabym o gimnazjum tyle co teraz spokojnie mialabym srednia 5.4 :) Moja srednia jak na gimnazjum jest słaba. Żenująca wręcz :/ po prostu jestem leniem....Prosze cofnijcie czas :D Chociaz pasek przy rekturacji do szkoly sredniej ma male znaczenie. Nic nie zmienia u wiekszosci.
ShinyStern
ShinyStern
  11 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wos, Wf, Rel, Muz Plas, Tech Ang - z tego łatwo o oceny celujące, za co ? za referat !

moze u Ciebie tak jest, z tych przedmiotów co wymienilas to tylko z religi mi wpisal 6 za nic, a z wf mam 6 za zajecia pozalekcyjne, z plastyki mam 6 za to ze musialam zrobic tzw pająki na jakas uroczystosc w skzole (cos w tym stylu)

kosztowalo mnie to mase roboty...
a z angielskiego u mojej nauczycielki miec 4 to jest bardzo wysoki poziom, nie wiem co bys musiala robic zeby miec z ango 6........

Konto usunięte
Konto usunięte: Patrzac obiektywnie mieć pasek w gimnazjum to zadna sztuka,

z tym sie zgodze, w drugiej klasie mi sie nie chcialo uczyc, i nie mialam paska, a w tym roku tylko troszke sie przylozylam i pasem nie byl dla mnie zadnym, problemem.. :)

Konto usunięte
Konto usunięte: jaką macie średnią ocen ?

5.13
sobolesia14
sobolesia14
  11 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaką macie średnią ocen ?

5.14
znaki
julCiak69
julCiak69
  11 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaką macie średnią ocen ?

ja będę mieć 3.62 (chyba) albo 3.71, zależy jak mi wystawią z WOSu i matmy.

Konto usunięte
Konto usunięte: do kiedy muszą wam oceny wystawić ?

we wtorek, po weekendzie rada.
pauline321
pauline321
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaką macie średnią ocen ? do kiedy muszą wam oceny wystawić ?


4, 78
do wtorku :woot:
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  12 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jaką macie średnią ocen ?

4.86 czy trochę ponad.

Konto usunięte
Konto usunięte: do kiedy muszą wam oceny wystawić ?

Do poniedziałku, ale i tak już wszystkie są wystawione.
julCiak69
julCiak69
  13 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To prawda! Ja kończe gimnazjum ze średnią 4.53. Mam ją na wlasne zyczenie. Nie uczylam sie tyle co powinnam i nie dziwie sie ze moi znajomi mają srednie powyzej 5.00 Patrzac obiektywnie mieć pasek w gimnazjum to zadna sztuka, więc nie bajerujmy sie. Moja rodzinka myśli że jak ktoś ma srednią powyzej 5.00 to sie uczy :D hahaha Wos, Wf, Rel, Muz Plas, Tech Ang - z tego łatwo o oceny celujące, za co ? za referat ! Zaluje ze wczesniej tego nie widzialam. Gdybym mogla cofnąc czas i wiedzialabym o gimnazjum tyle co teraz spokojnie mialabym srednia 5.4 :) Moja srednia jak na gimnazjum jest słaba. Żenująca wręcz :/ po prostu jestem leniem....Prosze cofnijcie czas :D Chociaz pasek przy rekturacji do szkoly sredniej ma male znaczenie. Nic nie zmienia u wiekszosci.

Nie bój się, ja miałam niecałe 4;)
1111stysia1111
1111stysia1111
  15 czerwca 2009

5.14 ;P

pozdro

denatka
denatka
  15 czerwca 2009

Ja mam w okolicach 4.0.

I jak tak czytam wcześniejsze posty o średnich powyżej 5.0... eh gimnazjum.:ziober2::fakju:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.