lesniowska8
lesniowska8
  8 czerwca 2009 (pierwszy post)

kiedy się wpłaca pieniądze na uczelnie? zaraz po rejestracji elektronicznej czy jak się rekrutacja zacznie? czy może jeszcze kiedy indziej?

BoLubieSmiacSie
BoLubieSmiacSie
  8 czerwca 2009
dołączę się - elektroniczną rejestracje dokonuje się po otrzymaniu wyników matury czy można już teraz?
malatynka1990
malatynka1990
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: elektroniczną rejestracje dokonuje się po otrzymaniu wyników matury czy można już teraz?

można teraz.
BoLubieSmiacSie
BoLubieSmiacSie
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: można teraz.

próbowałam, wypelnilam 2 pierwsze strony, ale dalej pojawily mi się informacje dot. świadectwa dojrzałości, nr, data otrzymana itd.
malatynka1990
malatynka1990
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pojawily mi się informacje dot. świadectwa dojrzałości, nr, data otrzymana itd.

no to te informacje wpiszesz jak dostaniesz wyniki matur :)
anjosia
anjosia
  8 czerwca 2009

pieniądze wpłacasz przed tym jak pójdziesz zanieść papiery bo musisz mieć dowód wpłaty z poczty. na razie nie musisz bo z tego co się orientuje dopiero rozpoczyna się rejestracja elektroniczna.

EverybodyLies1
EverybodyLies1
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: elektroniczną rejestracje dokonuje się po otrzymaniu wyników matury czy można już teraz?

Zależy od uczelni. Np. Na Śląskim można się już rejestrować i wpłacać pieniądze a na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie dopiero po otrzymaniu świadectwa maturalnego.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.