nati44474
nati44474
  6 czerwca 2009 (pierwszy post)
pawelx125
pawelx125
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Technikum informatyczne... co o nim sadzicie i wszysko z tym tematem

Chodzę jestem w 3 klasie...
Zawód dobrze płatny i w ogóle...
PyySiax3
PyySiax3
  6 czerwca 2009

ide do TI Od wrzesnia . wg mnie to jest najlepsze.
i masz po tym prace ,, mozesz isc na studia .
cięzko ale się opłaca ;))

Cybinho
Cybinho
  6 czerwca 2009

U mnie w mieście, to na ten kierunek idą wszyscy, którzy nie chcą iść do zawki ;)

blondynkaax3
blondynkaax3
  7 czerwca 2009
Moim zdaniem dobry wybór :)
Ja bym nie poszła, bo komputery mnie nie interesują w ogóle ;)
Ale masz zawód dobrze płatny i możesz iść na studia, jak dla mnie jak ktoś chce iść do technikum to najlepsze informatyczne albo ekonomik ;]
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  7 czerwca 2009

podobno będą potrzebni inf. w przyszłości,ale mnie to nie interesuje,więc ja bym do tego technikum nie poszła

JaMamFlow
JaMamFlow
  7 czerwca 2009

Ja właśnie kończe drugą klasę na specializacji grafika komputerowa i multimedia i jestem trochę zawiedziony

blondynkaax3
blondynkaax3
  8 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja właśnie kończe drugą klasę na specializacji grafika komputerowa i multimedia i jestem trochę zawiedziony

a to dlaczego? :woot:
Needy007
Needy007
  9 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Technikum informatyczne... co o nim sadzicie i wszysko z tym tematem


to jeszcze zależy od szkoły, jak te lekcje informatyki są prowadzone. bo niektóre to tak że aż woła o pomstę do nieba. mój kolega jest akurat na studiach informatycznych na politechnice i narzeka że na wykładach to niczego przydatnego nie uczą jeśli chodzi o pracę z komputerem i nic nie wynosi za bardzo z tej szkoły.
Holigula
Holigula
  9 czerwca 2009

Ja również wybieram się do technikum na informatykę.

Połowa mówi, że świetny wybór, a druga, że nie... Zdania są podzielone. Wiem, że trzeba się dość dużo uczyć [ 10 godzin infy w tygodniu, podszielonej na poszczególne przedmioty ].
No i dochodzi do tego, że jestem humanistką, no ale nie widzę siebie w innym zawodzie niż informatyk;)

Tutaj masz szerokie pole do popisu. Bo ja np kończę to technikum, zdam mature i pójdę na studia informatyczne, a potem na ekonomie - księgowość. Dwa, dość dobre zawody;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.