Murofia
Murofia
  5 czerwca 2009 (pierwszy post)

Mam takie pytanie, chcę iść na praktykę do sklepu mojej siostry, ale ona niema kursu pedagogicznego, ale chce przyjąć moją mamę która ma w/w kurs i zrobionego czeladnika, czy wtedy siostra będzie mogła mnie normalnie wziąć na tą praktykę? Czy matka musiałaby mieć jeszcze mistrza? Czy to musi mieć teraz pracodawca ten kurs itd?

Pozdrawiam :mrgreen:

shamaramorgan
shamaramorgan
  5 czerwca 2009

pierwsze słyszę, by osoba, która przyjmowała praktykantów musiała mieć kurs pedagogiczny.

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsze słyszę, by osoba, która przyjmowała praktykantów musiała mieć kurs pedagogiczny.

no chyba musi mieć :woot:
...Ignorance is bliss...
shamaramorgan
shamaramorgan
  5 czerwca 2009
RexMundi
RexMundi: no chyba musi mieć

moje opiekunki raczej nie miały takiego kursu :woot:
chyba, że taki przepis obowiązuje w zawodówkach :woot:
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moje opiekunki raczej nie miały takiego kursu chyba, że taki przepis obowiązuje w zawodówkach

nie wiem , może teraz jest inaczej :woot:
moja kuzynka żeby przyjąć do kuchni uczni , praktykantów , stażystów to musiała najpierw skończyć kurs pedagogiczny
...Ignorance is bliss...
bwg
bwg
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pierwsze słyszę, by osoba, która przyjmowała praktykantów musiała mieć kurs pedagogiczny.

musi :tak:
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: musi

skad wiesz? ja pierwsze slysze
Fieska
Fieska
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: musi


To chyba logiczne, że taki kurs jest potrzebny. Nie każdy rodzi się z talentem pedagogicznym i potrafi przekazać wiedzę.
Jak jest naprawdę nie wiem.
W Polsce można się wszystkiego spodziewać. :wtf:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.