Turka
Turka
  4 czerwca 2009 (pierwszy post)
Witam.
W sumie nawet nie wiedziałam w jakim dziale o tym napisać , ale stwierdziłam iż ten najodpowiedniejszy będzie.
Mianowicie mam do was pytanie , a zarazem prośbę :
potrzebuję znaczenia imion .. tylko jest jeden warunek .. musi to być coś w stylu średniowiecznego wytłumaczenia ..
tylko nie piszcie mi o googlach, bo szukałam i nic konkretnego nie ma, stąd piszę na forum, bo być może ktoś z was posiada link do takiej strony. :and:

I jeszcze jedno :
jak można ozdobić kram ? ma to być w stylu średniowiecznym .. może macie jakieś ciekawe pomysły ... ;d
z góry dziękuje za pomoc:))
sekswubikacji
sekswubikacji
  4 czerwca 2009
Turka
Turka: potrzebuję znaczenia imion


imion ale jakich, wszystkich?
malatynka1990
malatynka1990
  5 czerwca 2009
Turka
Turka:

napisałam ci na priv :)
Turka
Turka
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: imion ale jakich, wszystkich?

wszystkich nie, takich najbardziej znanych ..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.