bialyWGW
bialyWGW
  27 maja 2009 (pierwszy post)

PoLeCenie:)

Jesteś na wakacjach nad morzem. Napisz do swoich zagranicznych znajomych pocztówkę, w której poinformujesz ich:
-gdzie jestes
-jaka jest pogoda
-co robiles wczoraj
-jakich ludzi poznales

PROSILBYM PO angieslku i polsku:)Smile

Amibia
Amibia
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: PROSILBYM PO angieslku i polsku:)Smile

jaki poziom? Podstawowy, rozszerzony?
bialyWGW
bialyWGW
  27 maja 2009

podstawowy pomozesz??

ShinyStern
ShinyStern
  27 maja 2009

Dear ann!
i want to send you warm greetings from a sandy beach in Spain I'm having a time of my life I'm staying in a 3-star hotel. The weather is wonderfull. I feel like in paradise. Sun is shining whole day. Every day i do different things, because there are many attractions, for example i was fishing and i was sunbathing yesterday I have met a lot of people. Boys and girls arE very funny and i Like playing volleyball with them.
I hope you are in good health. Wishing you all the best.
take care
TWOJ PODPIS

Droga Aniu!
przesylam ci serdeczne zyczenia z piaszczystej plazy w hiszpani. mam najlepszy czas w swoim zyciu. zatrzymalam sie w 3 gwiazdkowym hotelu. pogoda jest cudowna. czuje sie jak w raju. slonce swieci caly dzien. kazdego dnia ja robie inne rzeczy poniewaz to jest duzo atrakcji, np wczoraj lowilam ryby i opalalam sie. poznalam wielu ludzi, chlopcy i dziewczyny sa bardzo zabawni i ja lubie grac z nimi w siatkowke. mam nadzieje ze jestes w dorbym zdrowiu (tlumaczac doslownie) wszystkeigo najlepszego.
trzymaj sie
TWOJ PODPIS

PRZYKLAD :MRGREEN: mozesz dopisac przeciez jescze cos swojego

Paulinessa16
Paulinessa16
  27 maja 2009

No co Wy? :szok2: cala prace odwalacie? :and:

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  27 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bialyWGW

taki z ciebie leń że nawet sam nie umiesz po polsku napisać ?
PyySiax3
PyySiax3
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: taki z ciebie leń że nawet sam nie umiesz po polsku napisać ?

a Ty musisz sie czepiać zamiast pomóc ;] ?
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty musisz sie czepiać zamiast pomóc ;] ?

a musze :ziober2:, bo po polsku napisać to chyba żaden problem :D
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty musisz sie czepiać zamiast pomóc ;] ?


Lepiej dać wędke niż rybe. Zaprzeczysz?
ToLoseFace
ToLoseFace
  28 maja 2009
Akurat pocztówka do napisania jest najprostszą rzeczą. Nawet w oparciu o słowniki internetowe, które wiadomo tłumaczą tak jak im się podoba.

Konto usunięte
Konto usunięte: No co Wy? :szok2: cala prace odwalacie?

No właśnie...

Choć ja w temacie wyżej, też napisałam wszystko za dziewczynę. W sumie jak inaczej pomożesz tu w internecie?
PinaColada001
PinaColada001
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dear ann! i want to send you warm greetings from a sandy beach in Spain I'm having a time of my life I'm staying in a 3-star hotel. The weather is wonderfull. I feel like in paradise. Sun is shining whole day. Every day i do different things, because there are many attractions, for example i was fishing and i was sunbathing yesterday I have met a lot of people. Boys and girls arE very funny and i Like playing volleyball with them. I hope you are in good health. Wishing you all the best. take care TWOJ PODPIS

Nie wiem kto Ciebie uczył angielskiego, ale nauczycielka za takie coś go wyśmieje :zonk:
agoosiaaa
agoosiaaa
  28 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie wiem kto Ciebie uczył angielskiego, ale nauczycielka za takie coś go wyśmieje

no wlasnie najgorzej jest, kiedy pomagaja osoby, ktore same srednio sobie radza z angielskim...

Konto usunięte
Konto usunięte: Choć ja w temacie wyżej, też napisałam wszystko za dziewczynę. W sumie jak inaczej pomożesz tu w internecie?

ja np. pisze, zeby napisala/napisal cokolwiek i jak cos to poprawie.
w ogole pare osob pisze do mnie pw, zebym im poprawiala bledy jesli znajde na to czas, ale te osoby przynajmniej probuja.

Konto usunięte
Konto usunięte: PoLeCenie:) Jesteś na wakacjach nad morzem. Napisz do swoich zagranicznych znajomych pocztówkę, w której poinformujesz ich: -gdzie jestes -jaka jest pogoda -co robiles wczoraj -jakich ludzi poznalesPROSILBYM PO angieslku i polsku:)Smile

jakbys napisal po polsku to bym ci przetlumaczyla, calego wymyslac nie bede.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.