Candy888
Candy888
  26 maja 2009 (pierwszy post)

Kto bedzie tak łaskawy mi to przetłumaczyć?:D bd wdzieczna w 200 % ;D

1) Na początku mojego listu pragnę cię serdecznie pozdrowić i podziekować za Twój ostatni list. U mnie wszystko w porządku. Chciałabym Ci opowiedzieć o zakonczeniu roku szkolnego.

Po 10 Miesiącach nauki wreszcie przyszedl czas na upragnione zakończenie roku szkolnego. 20 czerwca 2008 odbyła sie oficjalna uroczystość. Uczniowie przygotowali część artystyczną. Następonie miało miejsce wystąpienie dyrektora szkoły, który w uroczysty sposób pożegnał uczniów na czas wakacji. po części oficjalnej przyszedl czas na spotkaniach wśród koleżanek i kolegów z klasy. Każdy chwalił się osiągnięciami. Ja będąc na 4 lokacie w klasie byłam bardzo z siebie dumna. Szczególnie ważne dla mnie było zajęcie pierwszego miejsca w konkursie biologicznym. Mimo tego , że każdy cieszył sie na nadchodzące wakacje to jednak istniał pewien smutek. Mamy jednak nadzieję ze w wakacje będziemy się wszyscy spotykać.

To juz koniec na dziś. Liczę, że teraz ty napiszesz mi coś na temat twojego zakończenia roku szkolnego. Pozdrawiam i Całuję.

2)Cześć! Chciałabym nawiązać kontakt mailowy z osobami pochodzącymi z Niemiec. Chciałabym podszkolić język a także nawiązać ciekawe znajomości. Mam 18 lat i szukam osob w podobnym wieku. Najlepiej tak jak ja, interesujących się muzyką. Czekam na wiadomości. XYZ

3) Szukam małego niedrogiego mieszkania w okolicy Uniwersytetu Viridiana we Frankfurcie. Jestem osobą uczącą się, dlatego potrzebuję mieszkania niedrogiego. Proszę o kontakt drogą mailową, bądź telefonicznie pod numerem telefonu 0-000-000-000

Candy888
Candy888
  26 maja 2009

Na jezyk niemiecki ;D zapomnialam dodac ;D

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  26 maja 2009
http://translate.google.pl/translate_t#

google nie gryzie :and:
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  26 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto bedzie tak łaskawy mi to przetłumaczyć?:D

jestem pewna, że nikt ;D tutaj się za nikogo całej roboty nie odwala
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.