Moniula255
Moniula255
  20 maja 2009 (pierwszy post)

Nie dawno zmieniłes prace z pokojówki na recepcjoniste..napisz list do kolegi z Angli w którym:napiszesz,ze zmieniles prace i powód (np lepiej płatna) poinformuj gdzie teraz pracujesz i jakie sa Twoje obowiązki (na stanowisku recepcjonista) napisz jak sie czujesz w nowej sytuacji i kogo poznałes w nowym miejscu pracy, podaj swój adres e-mail i popros aby wkrótce do Ciebie napisał: Mam dopiero zrobione tyle:( Dear James, Thank you for your letter.How are you?I hope you are fine.I'm writing to tell you about...i dalej nie wiem:( pomózcie sprawdzcie i dopiszcie jak mozecie pilne:(

pearl188
pearl188
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dear James, Thank you for your letter.How are you?I hope you are fine.I'm writing to tell you about

hahhaha
widzę że masz sam oklepany początek.
Na co wy liczycie że ktoś za was odrobi :ZONK:
ShinyStern
ShinyStern
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam dopiero zrobione tyle:( Dear James, Thank you for your letter.How are you?I hope you are fine.I'm writing to tell you about...i dalej nie wiem:

zaloze sie ze to zdanie bylo podane przy zadaniu, lub pani podyktowala jak mozna zaczac :tak:
Moniula255
Moniula255
  20 maja 2009

Pisze,aby Ci powiedziec,że zmieniła pracę.Ta praca jest lepsza i lepiej płatna.Pracuje teraz na stanowisku recepcjonistka.Dokonuje rezerwacji.Obsługuje przyjezdżajacych i wyjeżdzajacych gosci.W nowej pracy mam więcej odpoczynku i luzu.Nie musze tyle pracowac fizycznie.Poznałam wielu sławnych ludzi. Oto zdania które mogłyby byc zawarte w tym liscie:)

ShinyStern
ShinyStern
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Oto zdania które mogłyby byc zawarte w tym liscie:)

to do roboty
Moniula255
Moniula255
  20 maja 2009

Prosze pmózcie:(

ShinyStern
ShinyStern
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Prosze pmózcie:(

sprobuj sama przetlumaczyc a pozniej ktos sprawdzi Ci bledy
kusza9
kusza9
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ze zmieniles prace i powód

I change my work. Now I'm not a charwoman. I work in big hotel as
receptionist. I change my work because I hate cleaning.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dokonuje rezerwacji.Obsługuje przyjezdżajacych i wyjeżdzajacych gosci.

I make reservation and handles a customers.
Moniula255
Moniula255
  20 maja 2009

Dziekuje kusza:):rotfl:

kusza9
kusza9
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W nowej pracy mam więcej odpoczynku i luzu.Nie musze tyle pracowac fizycznie.Poznałam wielu sławnych ludzi.

At my new work I don't have to work so hard, so this work is better for me. I meet there many famous people, like Kate Ryan and Brad Pitt [:D].
No i zakończenie coś w stylu:
Co tam u Ciebie słychać, odpisz bla bla.
Take care and please write
Your friend,
XYZ
Khold
Khold
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisze,aby Ci powiedziec,że zmieniła pracę.Ta praca jest lepsza i lepiej płatna.Pracuje teraz na stanowisku recepcjonistka.Dokonuje rezerwacji.Obsługuje przyjezdżajacych i wyjeżdzajacych gosci.W nowej pracy mam więcej odpoczynku i luzu.Nie musze tyle pracowac fizycznie.Poznałam wielu sławnych ludzi. Oto zdania które mogłyby byc zawarte w tym liscie:)

I'm writing to inform you that I changed my job. This work is better and the salary is higher. I work as a receptionist - I make reservations, serve the arriving and leaving guests. In this job I have more rest and free time. I don't have to work physsically that much. I met many famous people.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.