Holigula
Holigula
  20 maja 2009 (pierwszy post)

Witam...

Mam problem z dwoma pytaniami w quizie... Szukałam w googlach, ale odpowiedzi nie pasują... Oto pytania:
1. Pełne określenie z imionami, nazwiskami i liczebnikami wampira Draculi w pisowni zachodniej.
2. Juliusz Verne był pionierem gatunku science fiction, jak w związku z tym o nim mówiono?

EverybodyLies1
EverybodyLies1
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pełne określenie z imionami, nazwiskami i liczebnikami wampira Draculi w pisowni zachodniej.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wład III Palownik zwany też Drakulą (rum. Vlad Ţepeş, wym. wlad cepesz, lub Vlad Drăculea; ur. w listopadzie/grudniu 1431, zm. w grudniu 1476), hospodar wołoski w latach 1448, 1456-1462 oraz 1476 z dynastii Basarabów. Stanowił inspirację dla postaci książkowego i filmowego Drakuli.

:woot::woot::woot:
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Juliusz Verne był pionierem gatunku science fiction, jak w związku z tym o nim mówiono?

Konto usunięte
Konto usunięte: Juliusz Gabriel Verne, Jules Gabriel Verne (ur. 8 lutego 1828 w Nantes, zm. 24 marca 1905 w Amiens) - francuski pisarz, jeden z pionierów gatunku science fiction, nazywany "dziadkiem science fiction".

:woot::woot::woot:

wybaczcie post pod postem:)
Holigula
Holigula
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Cytat: Juliusz Gabriel Verne, Jules Gabriel Verne (ur. 8 lutego 1828 w Nantes, zm. 24 marca 1905 w Amiens) - francuski pisarz, jeden z pionierów gatunku science fiction, nazywany "dziadkiem science fiction".


Niestety odpowiedź jest błędna wlaśnie... Wpisywałam sam dziadek itp... Różne kombinacje i nic;/

1 odpowiedź również jest błęda... Mówię, że szukałam w googlach...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.