PoDgUr
PoDgUr
  19 maja 2009 (pierwszy post)

Witam:) na wstępie :piwo: ale teraz do sedna, muszę NAPISAĆ prace ustną z polskiego i potrzebuje literatury związanej z tańcem, do czego mógł bym się odnieść. Macie jakieś propozycje? Bardzo ważne.

Pozdrawiam i dziekuje za wypowiedzi

Romka1989
Posty: 3320 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Romka1989
  19 maja 2009

ja mam temat na mature, funkcja motywu tańca.
ale chodzi Ci o literature przedmiotu czy podmiotu?
mogę Ci podać to co ja mam w swojej bibliografii.

Bisexuality immediately doubles your chances for a date on Saturday night.

SaRaH138
SaRaH138
  19 maja 2009
http://www.sciaga.pl/tekst/37609-38-motyw_tanca_w_literaturze_i_malarstwie
punkt 5. taniec w literaturze :)
SaRaH138
SaRaH138
  19 maja 2009

ja pisze podanie o powtarzanie klasy, mozecie mi podpowiedzieć jaki napisać powód tego że nie zdaje, tak zeby to jakoś normalnie wyglądalo?

PoDgUr
PoDgUr
  19 maja 2009

a czym sie rozni podmiotu luteratura od przedmiotu ? :| bo nam tak tlumaczyla pani ze.... a to bardzo wazne dla mojej oceny.

pearl188
pearl188
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a czym sie rozni podmiotu luteratura od przedmiotu ?

Konto usunięte
Konto usunięte: Literatura przedmiotu to bibliograficzny wykaz pozycji, które odnoszą się do omawianego zagadnienia, najczęściej umieszczany na końcu opracowania. Innymi słowy: to wszystkie książki, artykuły, strony WWW itd. poruszające temat, który został opracowany.

Konto usunięte
Konto usunięte: Literatura podmiotu - wykaz bibliograficzny dzieł podmiotu, o którego twórczości pisze się w pracy, umieszczany zazwyczaj na końcu pracy wraz z literaturą przedmiotu. Stosowany tylko w nielicznych pracach umożliwia wyodrębnienie z zestawienia bibliograficznego grupy dzieł autora opisywanego w pracy.


wyjaśnienie encyklopedyczne.
Mam nadzieję że rozumne. :woot:
malatynka1990
malatynka1990
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

weź słownik motywów literackich i otwórz pod hasłem "taniec" :and:
PoDgUr
PoDgUr
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: PoDgUr:a czym sie rozni podmiotu luteratura od przedmiotu ? Cytat:Literatura przedmiotu to bibliograficzny wykaz pozycji, które odnoszą się do omawianego zagadnienia, najczęściej umieszczany na końcu opracowania. Innymi słowy: to wszystkie książki, artykuły, strony WWW itd. poruszające temat, który został opracowany. Cytat:Literatura podmiotu - wykaz bibliograficzny dzieł podmiotu, o którego twórczości pisze się w pracy, umieszczany zazwyczaj na końcu pracy wraz z literaturą przedmiotu. Stosowany tylko w nielicznych pracach umożliwia wyodrębnienie z zestawienia bibliograficznego grupy dzieł autora opisywanego w pracy. wyjaśnienie encyklopedyczne. Mam nadzieję że rozumne.

Okaj już rozumiem:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.