mesajah1
mesajah1
  19 maja 2009 (pierwszy post)

Witam.:)
Mam do napisania list z angielskiego..męczyłam się i niestety nic nie umiem napisac...tylko poszczególne zdania..a list mi sie jest bardzo potrzebny poniewaz mam do zaliczenia semestr z angieslkiego...
mam nadzieję ze ktos mi pomoze ;)
Temat listu:

Byłeś ostatnio na pogadance na temat sposobu zdrowego odżywiania się. W liście do znajomych napisz:
- o czym była pogadanka i kto ją prowadził
-kiedy i gdzie się odbyła
-jakich porad i przestróg udzielała osoba prowadząca
-co sądzisz o tych wskazówkach i czy masz zamiar którąs z nich zastosować.

Z góry dziękuję za pomoc. :)

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z góry dziękuję za pomoc. :)

napisz po polsku to moze przetlumacze.
samej wymyslac wszystkiego mi sie nie chce.
mesajah1
mesajah1
  19 maja 2009

Hej
Co tam u ciebie? przepraszam ze dawno nie pisałam, ale nie miałam czasu.
Byłam ostatnio na spotkaniu na temat zdrowego odżywiania. Prowadził ją pan Jan Kowalski-nauczyciel biologii. Spotkanie odbyło się w czwartek w sali 116, o godzinie 17.
Pan Kowalski mówił nam ze nie powinno sie jeśc dużo tłustych rzeczy, najlepiej jest zjesc 5 posiłków dziennie, ale niezbyt dużych. Ponadto nalezy jeszcze jezdzić na rowerze i uprawiac dużo sportów ;)
Uwazam ze jego wskazówki są bardzo dobre i zamierzam je wszystkie zastosować.

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  19 maja 2009
http://translate.google.pl/translate_t#
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  19 maja 2009

Hey
What are you there? sorry long time with no write, but I had no time.
I was recently at a meeting on healthy eating. He was Mr. John Smith to the teacher of biology. The meeting took place on Thursday in room 116, at 17.
Mr. Smith said we should not eat much fatty things, it is best to eat 5 meals a day, but not too large. In addition, you'll want to ride a bicycle, and grow a lot of sports;)
I believe that his suggestions are very good and I intend to use them all.

agoosiaaa
agoosiaaa
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej

Hey

Konto usunięte
Konto usunięte: Co tam u ciebie? przepraszam ze dawno nie pisałam, ale nie miałam czasu.

How are you? I'm sorry that i didn't write for so long, but i didn't have a time.

Konto usunięte
Konto usunięte: Byłam ostatnio na spotkaniu na temat zdrowego odżywiania. Prowadził ją pan Jan Kowalski-nauczyciel biologii. Spotkanie odbyło się w czwartek w sali 116, o godzinie 17.

Recently i went to the meeting about healthy eating. It was leaded by biology teacher mr. Jan Kowalski. The meeting took place on thursday in room 116 at 5 p.m.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pan Kowalski mówił nam ze nie powinno sie jeśc dużo tłustych rzeczy, najlepiej jest zjesc 5 posiłków dziennie, ale niezbyt dużych.

Mr Kowalski told us, that we shouldn't eat a lot fat containing meals and it's the best to eat 5 meals a day, but not the large ones.

Konto usunięte
Konto usunięte: Ponadto nalezy jeszcze jezdzić na rowerze i uprawiac dużo sportów ;)

We should also ride a bike and practise a lot of different sports.

Konto usunięte
Konto usunięte: Uwazam ze jego wskazówki są bardzo dobre i zamierzam je wszystkie zastosować.

I think, that his suggestions are really good and i intend to use them all.

chyba cos takiego :woot:
mesajah1
mesajah1
  19 maja 2009

Dziękuję bardzoo;**

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.