SaRaH138
SaRaH138
  19 maja 2009 (pierwszy post)

Ma ktoś wzór takiego podania? (jakieś strony itp, bo nic znaleźć nie mogę), albo może wie ktoś jak to powinno wyglądać i co tam powinno być zawarte? Dzięki za uwagę, pzdr ;D

kosciolniemaseksu
kosciolniemaseksu
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma ktoś wzór takiego podania? (jakieś strony itp, bo nic znaleźć nie mogę), albo może wie ktoś jak to powinno wyglądać i co tam powinno być zawarte? Dzięki za uwagę, pzdr ;D

nie mam pojęcia :woot:
ale jeżeli nie wiesz
idź jutro do pedagoga szkolnego, a ona na pewno ci pomoże
tzn. u mnie w szkole, pomaga w takich sytuacjach :ziober2:
SaRaH138
SaRaH138
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale jeżeli nie wiesz

tzn wychowawca powiedział tyle ze mam sie tam wyżalić itp haha, przyczyna niezdania i proźba o przyjęcie, tylko nawet nie wiem jaka to forma ma być, w ogóle, odręcznie to pisać czy mozna drukowac, ehh :and:
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  19 maja 2009
takie coś lepiej odręcznie ale wiesz:Pnieno idź do pedagog albo sekretariatu pomogą ci na bank;)
SaRaH138
SaRaH138
  19 maja 2009

odręcznie i papier podaniowy tak? :mrgreen:

w sekretariacie to samo powiedzili, no nic do pedagoga iść musze, nawet nie wiem gdzie u nas urzęduje ale ok :crylol:

SaRaH138
SaRaH138
  19 maja 2009

ok , już mam napisane, tylko teraz... jaki podać powód tego że nie zdaje żeby do w miarę normalnie wyglądało :woot:

Romka1989
Posty: 3320 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Romka1989
  19 maja 2009

proszę o wyrażenie zgody na powtarzanie klasy ... o profilu ... w roku szkolnym ...
i piszesz powód dlaczego musisz powtarzać rok, np. nie zaliczyłam egzaminu poprawkowego lub przedmiotu.

zwracasz się oczywiście do dyrektora szkoły.

Bisexuality immediately doubles your chances for a date on Saturday night.

SaRaH138
SaRaH138
  19 maja 2009

no już mam napisane podanie, tylko teraz nie wiem jak w miare normalnie napisac ten powód dla którego nie zdaje

SaRaH138
SaRaH138
  19 maja 2009

ok juz mam napisane

folkemon
folkemon
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no już mam napisane podanie, tylko teraz nie wiem jak w miare normalnie napisac ten powód dla którego nie zdaje

no a jaki jest powód? Leniłaś się? Podpadłaś nauczycielowi i nie zdałaś? Byłaś chora? Problemy rodzinne?
Jeśli 2 ostatnie to pisz prawdę, bo to żaden wstyd.
Jeśli nr 1 to napisz, że z powodów osobistych i niedostatecznego przykładania się do nauki nie udało Cię się zaliczyć tego i tamtego przedmiotu.
Jeśli nr 2 to to to samo jak wyżej :and: Uszy po sobie i już. No chyba, że serio ktoś Cię chamsko udupił to może próbuj zdawać komisyjnie czy jakoś.

powodzenia
folkemon
folkemon
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ok juz mam napisane

yhym
SaRaH138
SaRaH138
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli nr 1 to napisz, że z powodów osobistych i niedostatecznego przykładania się do nauki nie udało Cię się zaliczyć tego i tamtego przedmiotu.

Prośbę moja składam ponieważ nie zaliczyłam wielu przedmiotów gdyż miałam problemy z nauką i opanowaniem materiału , tak napisałam

ale dzięki za odpowiedź
shamaramorgan
shamaramorgan
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko teraz nie wiem jak w miare normalnie napisac ten powód dla którego nie zdaje

z powodu lenistwa? Braku mobilizacji do nauki?
blondynkaax3
blondynkaax3
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma ktoś wzór takiego podania? (jakieś strony itp, bo nic znaleźć nie mogę), albo może wie ktoś jak to powinno wyglądać i co tam powinno być zawarte? Dzięki za uwagę, pzdr ;D

u mnie w szkole tak nie ma. :woot:
Jak ktoś nie zdaje, to automatycznie następny rok powtarza, bez pisania podań. A co się stanie jeśli nie napiszesz? nie będziesz mogła powtarzać, wyrzucą cię ze szkoły? :wtf:

Co do tego podania, to napisz z jakich powodów, nawet jak nie było to wymyśl, zawsze jak masz jakieś poważniejsze problemy to mogą co pozwolić pisać 2-go komisa... Chyba że masz więcej przedmiotów to ci i tak nie pomoże to...
NoLCiA886
Posty: 3606 (po ~71 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
NoLCiA886
  20 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ma ktoś wzór takiego podania? (jakieś strony itp, bo nic znaleźć nie mogę), albo może wie ktoś jak to powinno wyglądać i co tam powinno być zawarte? Dzięki za uwagę, pzdr ;D

np. Proszę o powtórzenie semestru mojej córki tej i tej, ponieważ jest chorobliwa i bardzo chorowała w semestrze .... nie wiem .. pomysł
trudno jest z tym wygrać, samemu nie dasz rady
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.