HardRockLola
HardRockLola
  19 maja 2009 (pierwszy post)

Hej.Jak powinna wyglądać normalna uczennica?Mówię tu o jej stroju do szkoły. Dzisiaj ''wywalili'' mnie ze szkoły(na jeden dzień) za to,że bluzka mi się podwinęła i było mi widać trochę brzucha. Czy to normalne?

JeTAimeComa
JeTAimeComa
  19 maja 2009

do szkoly nalezy ubierac sie jak człowiek i miec jakis szacunek dla nauczycieli
szkola to nie dyskoteka itd

ShinyStern
ShinyStern
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: do szkoly nalezy ubierac sie jak człowiek i miec jakis szacunek dla nauczycieli szkola to nie dyskoteka itd

racja :tak:
Paulex1989
Paulex1989
  19 maja 2009

No jakos mi sie nie wydaje ze wyrzucili cie tylko dlatego ze Ci sie podwinela bluzka,pewnie notorycznie sie to zdarzalo....wiec masz skutki:P

shamaramorgan
shamaramorgan
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: za to,że bluzka mi się podwinęła i było mi widać trochę brzucha. Czy to normalne?

jakoś w to nie wierzę :crylol: chyba, że trochę to dla Ciebie do cycków.
Jeśli podwinęłaby Ci się trochę, to nauczyciel zwróciłby Ci uwagę tylko, albo obnizył zachowanie, ale nie wyrzucał ze szkoły ;d
kapitanSzejk
kapitanSzejk
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej.Jak powinna wyglądać normalna uczennica?Mówię tu o jej stroju do szkoły. Dzisiaj ''wywalili'' mnie ze szkoły(na jeden dzień) za to,że bluzka mi się podwinęła i było mi widać trochę brzucha. Czy to normalne?

teraz tak jest ze kazdy chce byc sexy,
te zdjęcie odzwierciedla moje zdanie
zeznakiemzapytania
zeznakiemzapytania
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak powinna wyglądać normalna uczennica?

porządnie. :zonk:
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzisiaj ''wywalili'' mnie ze szkoły(na jeden dzień) za to,że bluzka mi się podwinęła i było mi widać trochę brzucha. Czy to normalne?

no raczej; zdaje mi się jednak, jak już to było napisane, że ta bluzka albo była tak specjalnie, albo zdarzyło się to po raz 'któryś'.
Konto usunięte
Konto usunięte: do szkoly nalezy ubierac sie jak człowiek i miec jakis szacunek dla nauczycieli szkola to nie dyskoteka itd

również się zgodzę.
AguuusxDD
AguuusxDD
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej.Jak powinna wyglądać normalna uczennica?Mówię tu o jej stroju do szkoły. Dzisiaj ''wywalili'' mnie ze szkoły(na jeden dzień) za to,że bluzka mi się podwinęła i było mi widać trochę brzucha. Czy to normalne?

taa ;D jakby ci sie bluzka podwinęła to pewnie kazaliby ci ją odwinąć. każdemu może sie zawinąć np. przy zakładaniu plecaka lub coś.
może po prostu była za krótka, hym?
MephistoWalz
MephistoWalz
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy to normalne?

Pewnie bardzo złagodziłaś obraz sytuacji i teraz całą winę chcesz zgonić na nauczycieli i wyjść na niewiniątko.
Czepianie się o lekki makijaż ,czy też bluzkę na ramiączkach ,gdy jest gorąco jest przesadą. Ale wszystko ma swoje granice.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak powinna wyglądać normalna uczennica?

Przynajmniej do szkoły powinna ubierać się skromniej.
razotka
razotka
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bluzka mi się podwinęła i było mi widać trochę brzucha

Absolutnie nie wierzę, że za coś takiego mogłaś zostać wyrzucona. To nie jest jakieś więzienie o zaostrzonym rygorze, gdzie za przewiniena zostajesz surow ukarana. Sądzę, że bluzka była za krótka a nie sama się podwinęła.
Riva
Riva
  20 maja 2009
ja kiedyś dostałam opierdziel za DOSŁOWNIE 3 centymetrowe obcasy -,-
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.