Murofia
Murofia
  18 maja 2009 (pierwszy post)

Mam ten problem że niestety w tym roku nie zdam, jestem w drugiej klasie Liceum Ogólnokształcącego, i nie mam do wyboru innej klasy w mej szkole niż technikum Handlowe (niema już liceum w mojej szkole), tylko interesują mnie czy w ogóle takie coś jest możliwe, żebym drugą klasę powtarzała w technikum.... i jakie to są formalności itd, badania itd mam bo miałam iść od początku do technikum...

jarko1321
jarko1321
  18 maja 2009

u mnie w szkole można się przenieść z tech do liceum, i nie odwrotnie - przedmioty zawodowe...

shamaramorgan
shamaramorgan
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i jakie to są formalności itd, badania itd mam bo miałam iść od początku do technikum...

musiałabys zaliczyć wszystkie przedmioty zawodowe, oraz odrobic praktyki, jesli w szkole były przewidziane w 1 lub 2 klasie.
Murofia
Murofia
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: musiałabys zaliczyć wszystkie przedmioty zawodowe, oraz odrobic praktyki, jesli w szkole były przewidziane w 1 lub 2 klasie.


Zaliczyć to nie problem a praktyki u nas są w 3 klasie dopiero, tylko czy to się zbiera jakaś komisja albo czy ktoś musi jakąś zgodę wyrazić?
shamaramorgan
shamaramorgan
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko czy to się zbiera jakaś komisja albo czy ktoś musi jakąś zgodę wyrazić?

na co? Na praktyki czy na zaliczenie przedmiotów?
To nie jest takie proste, bo musiałabyś zaliczyć przedmioty zawodowe w wakacje, jesli chciałabyś iść od września do 2 klasy.
Zresztą najlepiej będzie jeśli zapytasz sie dyrektora szkoły :)
Murofia
Murofia
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na praktyki czy na zaliczenie przedmiotów?

Na zaliczenie przedmiotów;)

Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą najlepiej będzie jeśli zapytasz sie dyrektora szkoły :)

Właśnie jutro do niego idę tylko chciałam się tak o na sucho dowiedzieć czegoś o tym;)
shamaramorgan
shamaramorgan
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie jutro do niego idę tylko chciałam się tak o na sucho dowiedzieć czegoś o tym;)

Wydaje mi się, że to, jak ma wyglądać zaliczenie zalezy od szkoły.
Wydaje mi się, że zaliczając, będziesz odpowiadać przed komisją, tak jak to sie dzieje w przypadku poprawek w sierpniu.
znajduch
znajduch
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i jakie to są formalności itd, badania itd mam bo miałam iść od początku do technikum...

nie prościej iśc do sekretariatu i zapytać?
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  19 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam ten problem że niestety w tym roku nie zdam, jestem w drugiej klasie Liceum Ogólnokształcącego, i nie mam do wyboru innej klasy w mej szkole niż technikum Handlowe (niema już liceum w mojej szkole), tylko interesują mnie czy w ogóle takie coś jest możliwe, żebym drugą klasę powtarzała w technikum.... i jakie to są formalności itd, badania itd mam bo miałam iść od początku do technikum...



e z tego co ja wiem,że jak masz zostac to chyba tak nie da bo z technikum najczesciej do zawodówy wywalają ...przynajmniej tak u mnie jest ale trzeba sie spytac;)
xXHilDa17xX
xXHilDa17xX
  19 maja 2009

raczej musisz zaczynać od 1 kl technikum. Bo naprawde jest duzo materiału zawodowego i watpie zebyś to zdawała nie mając o tym pojęcia ;))

Flyleaf
Flyleaf
  19 maja 2009
U mnie jest tak. Chcesz się przenieść z liceum do technikum. Musisz zacząć od 1 roku. czyli tak jak idą teraz gimnazjaliści. Czyli rok w plecy. :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.