HastaLaVistaa
HastaLaVistaa
  18 maja 2009 (pierwszy post)

Nie moge dzis sie skupic, a mam na jutro bardzo wazne 2 wypracowania z angielskiego na pamiec ;x nie wiem co zrobic, aby szybko i sprawnie sie tego nauczyc ;x POMOCY!!!!!!!!!

pearl188
pearl188
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie moge dzis sie skupic, a mam na jutro bardzo wazne 2 wypracowania z angielskiego na pamiec ;x nie wiem co zrobic, aby szybko i sprawnie sie tego nauczyc ;x POMOCY!!!!!!!!!

wyłącz komputer i się ucz. :fakju:

:ban:
Czerek5
Czerek5
  18 maja 2009

Może muzyka pomoże. Poszukaj sobie programów w internecie które "puszczają" dźwięki natury, ćwierkoczenie ptasiorów, ale odgłos strumyka. :P Poważna muzyka też pomaga się skupić, np Vivaldi Zima :)

ZgnilaPomarancza
ZgnilaPomarancza
  18 maja 2009

taa najlepiej wyłącz kompa to się skupisz .. ja tam raczej muzyki nie slucham bo mnie jeszcze bardziej rozprasza :D no i ucz się głośno xd :D

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie moge dzis sie skupic, a mam na jutro bardzo wazne 2 wypracowania z angielskiego na pamiec ;x nie wiem co zrobic, aby szybko i sprawnie sie tego nauczyc ;x POMOCY!!!!!!!!!

usuń konto na Fotka pl. i Nasza Klasa
...Ignorance is bliss...
morela26
morela26
  18 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: HastaLaVistaa

Bardzo cicha muzyka, czekolada i jak sie uczysz na pamiec to mow wszystko na głos. ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.