PawelOriflame
PawelOriflame
  15 maja 2009 (pierwszy post)
Zatrudnie osoby z Katowić świętochłowic bytomia chorzowa rudy śląskiej sosnowca... Nie masz czasu na dodatkową pracę a potrzebujesz trochę grosza:) To dobrze trafiłem Proponuje prace jako Konsultant w firmie Oriflame nikt ci nie wylicza czasu, pracujesz kiedy chcesz do niczego nie dopłacasz nic nie tracisz tylko zyskujesz
1.masz taniej kosmetyki niż w katalogu
2.prezenty od oriflame
3.sponsorem zostaje ja na początku twoim do póki sam nie osiągniesz dobrych zarobków interesuje cie ta oferta Zadzwoń 506-193-127 albo gg12643388 bądz email ; pablofans@wp.pl osoba do kontaktu Paweł. Zarobi od 50zł do ..... Żależy ile czasu na to poświęcisz ?Napisz albo zadzwon Polecam
rebel884200
rebel884200
  15 maja 2009

no super....................... ale nie tutaj

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zatrudnie osoby z Katowić świętochłowic bytomia chorzowa rudy śląskiej sosnowca... Nie masz czasu na dodatkową pracę a potrzebujesz trochę grosza:) To dobrze trafiłem Proponuje prace jako Konsultant w firmie Oriflame nikt ci nie wylicza czasu, pracujesz kiedy chcesz do niczego nie dopłacasz nic nie tracisz tylko zyskujesz 1.masz taniej kosmetyki niż w katalogu 2.prezenty od oriflame 3.sponsorem zostaje ja na początku twoim do póki sam nie osiągniesz dobrych zarobków interesuje cie ta oferta Zadzwoń 506-193-127 albo gg12643388 bądz email ; pablofans@wp.pl osoba do kontaktu Paweł. Zarobi od 50zł do ..... Żależy ile czasu na to poświęcisz ?Napisz albo zadzwon Polecam

:ban: a teraz wyjdz..nie mijece na reklame...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.