YesYouCanKissMyAss
YesYouCanKissMyAss
  13 maja 2009 (pierwszy post)

No to jest tak , że sobie zawaliłam sprawę i chciałabym wiedzieć na jakiej podstawie jest poprawka w sierpniu? Pisze się jakieś podanie czy coś ?
Dodam , że zdałam , mam 55% , ale to nie satysfakcjonuje mnie..
I nie mówcie mi, że to dobry wynik - może dla Was- dla mnie nie.
:)

YourSceneSucks
YourSceneSucks
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jest tak , że sobie zawaliłam sprawę i chciałabym wiedzieć na jakiej podstawie jest poprawka w sierpniu? Pisze się jakieś podanie czy coś ? Dodam , że zdałam , mam 55% , ale to nie satysfakcjonuje mnie.. I nie mówcie mi, że to dobry wynik - może dla Was- dla mnie nie. :)

hm, a to nie jest tak, ze zdawac moga tylko ci co oblali?? i w ogole czy ma ona sens?
bo ustny w malo ktorej szkole brany jest w ogole pod uwage, chyba, ze wybierasz sie na jakies studia jezykowe i nie mozesz spac z mysla o 55%..
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jest tak , że sobie zawaliłam sprawę i chciałabym wiedzieć na jakiej podstawie jest poprawka w sierpniu? Pisze się jakieś podanie czy coś ? Dodam , że zdałam , mam 55% , ale to nie satysfakcjonuje mnie..

Podbijać wynik możesz w przyszłym roku. W sierpniu zdają tylko Ci którzy nie zaliczyli na 30% jednego przedmiotu.
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W sierpniu zdają tylko Ci którzy nie zaliczyli na 30% jednego przedmiotu.

też mi sie tak wydaje:p
Aniunia47
Aniunia47
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dodam , że zdałam , mam 55% , ale to nie satysfakcjonuje mnie.. I nie mówcie mi, że to dobry wynik - może dla Was- dla mnie nie.

Możesz poprawiac dopiero za rok..
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  13 maja 2009
bo 55 to nie jest dobry wynik;p
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  13 maja 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: bo 55 to nie jest dobry wynik;p

szczerze powiedziawszy to nie rewelacyjny :) ale to przecież tylko ustny egzamin, do niczego nie potrzebny a tylko dodatkowy stres. Ja dziś też zawaliłam troszke polski, też miałam ambicje na więcej niż 15pkt, ale nawet przez głowę mi nie przeszło żeby poprawiać to :)
Bejbe
Bejbe
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Podbijać wynik możesz w przyszłym roku. W sierpniu zdają tylko Ci którzy nie zaliczyli na 30% jednego przedmiotu.

tak to jest prawda
mirabelka3009
mirabelka3009
  13 maja 2009

[Dodam , że zdałam , mam 55% , ale to nie satysfakcjonuje mnie..
I nie mówcie mi, że to dobry wynik - może dla Was- dla mnie nie.]
KOBIETO! Ustna i tak do niczego się nie liczy!!! Po co psuć sobie wakacje??:/ Bez sensu:)

Rosiczka00
Rosiczka00
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No to jest tak , że sobie zawaliłam sprawę i chciałabym wiedzieć na jakiej podstawie jest poprawka w sierpniu? Pisze się jakieś podanie czy coś ? Dodam , że zdałam , mam 55% , ale to nie satysfakcjonuje mnie.. I nie mówcie mi, że to dobry wynik - może dla Was- dla mnie nie. :)

pisać sobie podanie możesz, ale jeśli chodzi o maturę za rok.
w sierpniu poprawiają tylko ci, którzy nie zdali.
jak Ci się nudzi, to zapisz się na kurs, zdobądź jakieś certyfikaty czy coś, ustna z matury do niczego się nie przydaje - no chyba że się wybierasz na filologię. Ale z takim wynikiem to wątpie.

ja miałam 95% ;P
Kamaa08
Kamaa08
  13 maja 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: bo 55 to nie jest dobry wynik;p

raczej nie.

@YesYouCanKissMyAss:
po co Ci ta poprawka? wniesie to cos w Twoja przyszłość?
rebel884200
rebel884200
  14 maja 2009

W sierpniu zdajesz jak w ogóle nie zdalas. I nie sraj sie z tym tak!! Nie ktorzy nie maja szans nawet na 40% a ty kurde robisz problem z byle gow.na.

Z reszta skad mozesz wiedziec ile masz punktow. Skoro nie BYLO JESZCZE WYNIKoW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Będa 30 czerwca, wiec siedz na tylku i czekaj.

rebel884200
rebel884200
  14 maja 2009

Ustna do niczego sie nie liczy. jak bys miala z pisemnej to masz sie o co martwic:/

EverybodyLies1
EverybodyLies1
  14 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Z reszta skad mozesz wiedziec ile masz punktow. Skoro nie BYLO JESZCZE WYNIKoW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Będa 30 czerwca, wiec siedz na tylku i czekaj.

Wyniki z ustnych dostajemy odrazu :zonk:
hydeparkowy
hydeparkowy
  14 maja 2009

pierwsze słyszę, żeby ktoś chciał poprawiać ustną, którą zdał...
przecież to się w ogóle nie liczy :ninja:
a w sierpniu i tak byś tego zdawać nie mogła :nie:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.