1111stysia1111
1111stysia1111
  13 maja 2009 (pierwszy post)

Elo wszystkim ;D mam napisac referat na temat
" Konflikty zbrojne po roku 2000 "
i nie mam pojecia o czym napisać, moze ktoś rzuci jakiś pomysł ?
O jakim konflikcie mozna napisac?

jarowi
jarowi
  13 maja 2009

Ciężko wytężyć mózg, albo włączyć tv? Albo chociaż poszukać w Googlach?

Atak na WTC
Irak
Afganistan
Gruzja
Pakistan
Somalia
Sri Lanka
Zamach stanu na Madagaskarze, w Tajlandii, Czadzie
konflikt w stolicy Grecji i tak dalej...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Konflikty_zbrojne_XXI_wieku

1111stysia1111
1111stysia1111
  13 maja 2009

własnie o to chodzi, ze w necie tego pełno a ja nie wiem które wybrać..
okej dzięki:)

kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  13 maja 2009

co Ty telewizji nie ogladasz? :zonk:
przecież miałaś nie dawno konflikt rosyjsko- gruziński (chyba to był konflikt polityczny)
w Kosowie też był jakiś konflikt niepodległość
nie wiem czy Izrael z Palestyną by się nadawał skoro oni leją już się od 1949r (trudno powiedziec religijny czy tam polityczny (niepodległość) już nie pamietam.
kraj basków konflikt (odzyskanie niepodległości)
w Irlandii też był konflikt religijny
no to jeszcze inne konflikty podam bo nie chce mi sie kazdego opisywac tylko nie pamietam ktore to lata
Darfur
Kaszmir
Falklandy
Timor

jarowi
jarowi
  13 maja 2009

Wybierz ten na który jest najwięcej informacji czyli Irak albo Afganistan. O tym było najwięcej w tv.

jarowi
jarowi
  13 maja 2009

Chociaż ja osobiście wybrałabym taki o którym by nikt inni nie napisał, np. II wojna w Zatoce Perskiej (w necie jest mnóstwo informacji) albo o wojnie w Somalii.

1111stysia1111
1111stysia1111
  13 maja 2009

dzięki wielkie.;*

fantastica
fantastica
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Elo wszystkim ;D mam napisac referat na temat " Konflikty zbrojne po roku 2000 "

pisalam kiedys taki referat :mrgreen: mialam go wyglosic na lekcji... ale dzien wczesniej, ok godziny 23 zrozumialam ze referat przygotowalam na zły temat :rotfl: ubralam sie baaaaaardzo grubo do skzoly i na geografii udawalam chorą :mrgreen: babka uwierzyla :nutki: ale zwykle nie ma u niej przelewek żadnych
1111stysia1111
1111stysia1111
  13 maja 2009

hehehe ;D tak tylko japowinnam ten referat przynieśc tydzień temu.. ale naszczescie go napisałam ;] i mam spokój. więc jeśli by ktoś chciał gotowca, to pisać ;] hehe :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.