karo55555
karo55555
  12 maja 2009 (pierwszy post)

Witam.
Mam problem.Nauczycielka od Biologi zadała mi referat ,,Spolecznosc zwierzęca" i nie podała żadnych wskazówek.O czym ja mam napisac??
dziekuje z góry

Aniunia47
Aniunia47
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam problem.Nauczycielka od Biologi zadała mi referat ,,Spolecznosc zwierzęca" i nie podała żadnych wskazówek.O czym ja mam napisac?? dziekuje z góry

O Faunie? :woot:
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O czym ja mam napisac??

o zwierzętach? :woot:
karo55555
karo55555
  12 maja 2009

wiesz ze o zwierzętach to tyle wiem;/ ale co dokladniej;]

KostrzewskA
Posty: 923 (po ~162 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 20
KostrzewskA
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz ze o zwierzętach to tyle wiem;/ ale co dokladniej;]

Może o tym jak zwierzęta ze sobą obcują, ale nie wiem czy powinno by co jednym gatunku, czy np o takich które mieszkają w tym samym miejscu.
"W każdym razie gdybym zmarł, każcie mnie pochować głową w dół, bo świat niewątpliwie musi się przewrócić do góry nogami. Taki, jaki jest, pozostać nie może."
Karol Bunsch - Olimpias
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Spolecznosc zwierzęca

:crylol: , pierwsze słyszę żeby była społeczność zwierzęca ,
i co każde zwierze ma swoją narodowość ? ma swojego przedstawiciela ? :lol:
publicenemy
Posty: 4933 (po ~226 znaków)
Reputacja: 2 | BluzgometrTM: 33
publicenemy
  12 maja 2009

Król Lew, te sprawy...

(KLIK)Jak się ośmieszysz po ocenie na fotce?(KLIK)
Co nie zabije, to wzmocni.
Szanować nie muszą, wystarczy że się boją.
Przetrwam, na złość.
Flyleaf
Flyleaf
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ,,Spolecznosc zwierzęca"

Napisz o portalu "fotka.pl" tu istnieje sama społeczność zwierzęca. :) Możesz trochę pokombinować. Kreatywność się kłania.
MYSTERIOUSdreams
MYSTERIOUSdreams
  13 maja 2009

mozliw, ze nauczycielka miala na mysli spolecznosci zwierzat zyjacych w stadach, koloniach itp uklad zaleznosci, hierarchia, podzial obowiazkow czy rol, np. owady (mrówki, termity), lwy, wilki itp... kombinuj, powodzenia:)

jarowi
jarowi
  13 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: karo55555:Spolecznosc zwierzęca , pierwsze słyszę żeby była społeczność zwierzęca , i co każde zwierze ma swoją narodowość ? ma swojego przedstawiciela ?


Widać, że podstawówkę ledwo skończyłeś.

Społeczność zwierząt czyli o tym jak żyją: samotnie, w stadach, koloniach, parach. Hierarchia, zadania w stadzie itp.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.