XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  12 maja 2009 (pierwszy post)

Ajj witam.:mrgreen:
Mam pytanie odnośnie zmiany szkoły. Bo sie na tym nie znam.:woot: Można się przenieś z technikum do technikum? Albo z technikum do liceum? Bo słyszałam że można ale jak jest się np.w 3 klasie to tą inną szkole się rozpoczyna od 2 klasy... Ale jak to jest w klasie pierwszej? Można się przenieś np.do momentu zakonczenia 1 semestru a w 2 już nie ? Czy jak?:Zonk:
Z góry dzięki za odp.;)

kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: miałeś szczęście, moja klasa do końca się nie umiała zgrać

u mnie na koniec roku szkolnego , najwięksi wrogowie stali się "najlepszymi przyjaciółmi" do picia :lol:
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie też dużo osób idzie grupkami..;/ Chyba w każdej klasie pierwszej znajdzie się pare osób które już się znają.;/ a potem cięzko się przyłączyć do takiej grupki..

no właśnie oto mi chodziło
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: można normalnie iśc z technikum do technikum. Jednak im później podejmieszt tę decyje tym będziesz miała więcej materiału do nadrobienia. Nawet praktyki. Najlepiej jest podjąć decyzję do 2 semsetru.

Ajj gorzej jak nie będzie miejsc.;/
Yh dzięki za odp.:mrgreen:
Jammi1990
Jammi1990
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najwięksi wrogowie stali się "najlepszymi przyjaciółmi" do picia

hehe do picia to jakoś wszyscy się umieją zaprzyjaźnić:D
u mnie w klasie właśnie było tak że ludzie grupkami przychodzili do klasy i potem jakoś juz się nie dało zgrać, nawet na imprezę pożegnalną nie idzie połowa ludzi bo "nie chcą mieć już nic wspólnego z tą klasą" :and:
zdarza się trafić;/
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zdarza się trafić;/

z moim szczęściem pewnie trafie gdzie jest pełno tych grupek.:and:
shamaramorgan
shamaramorgan
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ajj gorzej jak nie będzie miejsc.;/

miejsca się zawsze znajdą. Ewentualnie mozna się zamienić z kimś. W mojej klasie, na poczatku września była taka wymiana. Chłopak przyszedł do nas, a odeszła dziewczyna ;)
Jammi1990
Jammi1990
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ewentualnie mozna się zamienić z kimś. W mojej klasie, na poczatku września była taka wymiana. Chłopak przyszedł do nas, a odeszła dziewczyna ;)

w pierwszej klasie we wrześniu to po prostu co chwila ktoś przychodzi i odchodzi z klasy aż trudno się połapać:)
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe do picia to jakoś wszyscy się umieją zaprzyjaźnić:D u mnie w klasie właśnie było tak że ludzie grupkami przychodzili do klasy i potem jakoś juz się nie dało zgrać, nawet na imprezę pożegnalną nie idzie połowa ludzi bo "nie chcą mieć już nic wspólnego z tą klasą" zdarza się trafić;/

no raczej tak ale to i tak nie zawsze
w mojej klasie tak samo było, ale nastąpił przełom w trzeciej klasie , gdy najwieksze cymbały zostały wyeliminowane w I i II klasie , i pozniej sie jakos zgralismy chociaz na koniec
:lol:, rozumiem mój kuzyn miał taką klasę , też nic nie chcą mieć wspólnego z byłą klasą
Jammi1990
Jammi1990
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: rozumiem mój kuzyn miał taką klasę , też nic nie chcą mieć wspólnego z byłą klasą

hehe a jak dyrka na zakończeniu powiedziała tekst w stylu " szkoła średnia to najlepszy okres w życiu człowieka" to po prostu padłam:lol2:
jakie to życie będzie szare hehe:mrgreen:
może lepiej by było jakby było więcej chłopaków, a tak to proporcje były dość zryte (29 dziewczyn i 4 chłopaków, w tym jeden gej:ninja:)
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hehe a jak dyrka na zakończeniu powiedziała tekst w stylu " szkoła średnia to najlepszy okres w życiu człowieka" to po prostu padłam jakie to życie będzie szare hehe

:lol: u mnie to samo gadali ,

Konto usunięte
Konto usunięte: może lepiej by było jakby było więcej chłopaków, a tak to proporcje były dość zryte (29 dziewczyn i 4 chłopaków, w tym jeden gej)

no to ten gey nie miał w czym wybierac :crylol:
u mnie właśnie było na odwrót , 6 dziewczyn 23 ch
Jammi1990
Jammi1990
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 6 dziewczyn 23 ch

no to sobie miały dobrze kobitki, też bym tak chciała:ziober2:

Konto usunięte
Konto usunięte: gey nie miał w czym wybierac

weź nic nie mów, wychowawca teraz z nim kręci:haft: :ssh:
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to sobie miały dobrze kobitki, też bym tak chciała

tiaa miały dobrze yhmm , jedna gruba pseudonim "buła" , u nas dziewczyny nie były za piękne a poza tym były nieśmiałe więc nie miały tak dobrze jak sie wydaje :tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: weź nic nie mów, wychowawca teraz z nim kręci

jak ja nie cierpię tych dupowłazów, pucybutów ::martuska::
Jammi1990
Jammi1990
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tiaa miały dobrze yhmm , jedna gruba pseudonim "buła" , u nas dziewczyny nie były za piękne a poza tym były nieśmiałe więc nie miały tak dobrze jak sie wydaje

nooo to nasi chłopcy mieli lepiej niż dziewczyny u was :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak ja nie cierpię tych dupowłazów, pucybutów

ja też :and: na to się patrzeć nie da zwłaszcza że facet ma 50 lat :haft:
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nooo to nasi chłopcy mieli lepiej niż dziewczyny u was

czyli mam rozumieć że u Was były fajne dziewczyny ? :mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ja też na to się patrzeć nie da zwłaszcza że facet ma 50 lat

jak to 50lat :wtf: , czemu u was uczył się 50letni facet :wtf:
Jammi1990
Jammi1990
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: , czemu u was uczył się 50letni facet

nie uczył się, moim wychowawcą był facet co ma 50 lat i teraz kręci z moim kolegą z klasy gejem......

Konto usunięte
Konto usunięte: czyli mam rozumieć że u Was były fajne dziewczyny ?

no dla chłopaków fajne, dla siebie na wzajem mniej fajne :lol2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.