XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  12 maja 2009 (pierwszy post)

Ajj witam.:mrgreen:
Mam pytanie odnośnie zmiany szkoły. Bo sie na tym nie znam.:woot: Można się przenieś z technikum do technikum? Albo z technikum do liceum? Bo słyszałam że można ale jak jest się np.w 3 klasie to tą inną szkole się rozpoczyna od 2 klasy... Ale jak to jest w klasie pierwszej? Można się przenieś np.do momentu zakonczenia 1 semestru a w 2 już nie ? Czy jak?:Zonk:
Z góry dzięki za odp.;)

kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009

a ile Ci zostało jeszcze tej szkoły ? bo jak rok czy dwa lata to już nie opłaca Ci się przenosić , lepiej się przemęcz

XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ile Ci zostało jeszcze tej szkoły ? bo jak rok czy dwa lata to już nie opłaca Ci się przenosić , lepiej się przemęcz

mi nic.:mrgreen:
może to głupie ale pytam tak na przyszłość..^^
Boje się że jak pójde w tym roku do technikum to mi się nie spodoba i co ja wtedy zrobie :| Lubie mieć jasną sytuacje,żeby się z tym oswoić.. :D
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mi nic. może to głupie ale pytam tak na przyszłość..^^ Boje się że jak pójde w tym roku do technikum to mi się nie spodoba i co ja wtedy zrobie :| Lubie mieć jasną sytuacje,żeby się z tym oswoić.. :D

:crylol: nie no rozumiem że patrzysz pod każdym kątem ,
z tego co mi wiadomo to można w pierwszym semestrze się przenieść , oczywiście chodzi mi z technikum do Liceum :tak:

ja Ci raczej odradzam technikum ,ludzie są bardziej chamscy :tak: a szkoła nie przygotuje Ciebie tak dobrze do matury jak LO, a egzamin końcowy technikum (kurczę nie pamiętam jak się nazywa dokładnie) jest trudniej zdać niż maturę :tak: , chyba 70% trzeba mieć żeby zdac
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja Ci raczej odradzam technikum ,ludzie są bardziej chamscy a szkoła nie przygotuje Ciebie tak dobrze do matury jak LO, a egzamin końcowy technikum (kurczę nie pamiętam jak się nazywa dokładnie) jest trudniej zdać niż maturę , chyba 70% trzeba mieć żeby zdac

wiem,ale ja wiem na jaki kierunek chce iść więc niepotrzebnie będe szła do lo jak moge mieć po technikum jeszcze zawód. A że trudno zdać egzamin zawodowy to swoją drogą- no cóż tak jest,ale trzeba dążyć do celu.. Ale nie wałkujmy już tego bo było 1000 razy na forum o tym^^

Konto usunięte
Konto usunięte: nie no rozumiem że patrzysz pod każdym kątem ,

Nie boje się nauki czyli że sobie tam nie poradze... Tylko boje się właśnie że ludzie będą okropni i pod tym kątem boje się każdej szkoły^^ Dlatego jasno musze wszystko wiedzieć co do zmiany szkoły.. :)
ruchanieWdupe
ruchanieWdupe
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Można się przenieś np.do momentu zakonczenia 1 semestru a w 2 już nie ?

hm.
ja bylam w technikum mechanicznym i w 2 semestrze sie przenioslam do zawodowki :zonk: na sprzedawce. potem znow sie przeniesc chcialam ale nie zdarzylam :and: wy.ebali mnie. ja mysle ze sie z tech do liceum przeniesc mozna bo mialam taka mozliwosc lecz jednak ostatecznie wybralam zawodowke :ninja:
MephistoWalz
MephistoWalz
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Można się przenieś z technikum do technikum?

Można.

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo z technikum do liceum?

Też można.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo słyszałam że można ale jak jest się np.w 3 klasie to tą inną szkole się rozpoczyna od 2 klasy...

Eeee...
Kto Ci tak powiedział?

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba 70% trzeba mieć żeby zdac

Dokładnie 75 %.
A jeśli egzaminu nie zdamy ,wtedy zostajemy z samym wykształceniem średnim.
To samo by było jakby poszła do LO.
Chyba ,że swoją przyszłość wiąże z jakimś konkretnym zawodem i LO nie wystarcza.
Jammi1990
Jammi1990
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba 70% trzeba mieć żeby zdac

też coś takiego słyszałam, albo 75 % nie jestem pewna:woot:
w każdym razie matury sie chyba pokrywają z tymi zawodowymi egzaminami (czy jak to się tam nazywa) więc jest dużo więcej nauki. no i liceum lepiej przygotowuje do matury
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem,ale ja wiem na jaki kierunek chce iść więc niepotrzebnie będe szła do lo jak moge mieć po technikum jeszcze zawód. A że trudno zdać egzamin zawodowy to swoją drogą- no cóż tak jest,ale trzeba dążyć do celu.. Ale nie wałkujmy już tego bo było 1000 razy na forum o tym^^


kiedyś też tak myślałem że wiem czego chcę (niby informatyk miał być ze mnie) a teraz chcę całkiem co innego zamierzam iść do Akademii Morskiej ,
moim zdaniem wybór przyszłego zawodu w trzeciej gimnazjum to jeszcze jest za wcześnie , pochodzisz do szkoły poznasz realia i zmienisz zdanie , a po technikum raczej nie znajdziesz dobrej pracy , najlepsze stanowiska są wybierane po znajomości
takie są polskie realia. no chyba że liczysz się z tym że wyemigrujesz z polski

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie boje się nauki czyli że sobie tam nie poradze... Tylko boje się właśnie że ludzie będą okropni i pod tym kątem boje się każdej szkoły^^ Dlatego jasno musze wszystko wiedzieć co do zmiany szkoły.. :)

każdy się tego obawia, w szczególności jeżeli idzie osoba sama (tak jak ja) :ziober2:
po co innego jak byś szła z koleżanką
u mnie w klasie właśnie dużo kolegów i koleżanek przyszło ze swoimi znajomymi z gim.
i to w sumie trochę było złe , bo cwaniaczki zaprzyjaźniły się z inną grupą cwaniaczków ale zbiegiem czasu się zmieniało i klasa była zgrana
Jammi1990
Jammi1990
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: klasa była zgrana

miałeś szczęście, moja klasa do końca się nie umiała zgrać :and:
XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dokładnie 75 %. A jeśli egzaminu nie zdamy ,wtedy zostajemy z samym wykształceniem średnim. To samo by było jakby poszła do LO.

wiem
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba ,że swoją przyszłość wiąże z jakimś konkretnym zawodem i LO nie wystarcza.

otóż to :mgreen:
Konto usunięte
Konto usunięte: Kto Ci tak powiedział?

Kiedyś ktoś tam coś mówił ;p
Konto usunięte
Konto usunięte: Można.

z technikum do technikum?
To jak np.będe w pierwszej klasie technikum do moge sie przeniesc do innego technikum o tym samym kierunku również do klasy pierwszej?:)
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: też coś takiego słyszałam, albo 75 % nie jestem pewna w każdym razie matury sie chyba pokrywają z tymi zawodowymi egzaminami (czy jak to się tam nazywa) więc jest dużo więcej nauki. no i liceum lepiej przygotowuje do matury

o 75% ? :wtf: , no to jeszcze lepiej :lol:
tzn. to chyba się wydaje że więcej nauki , a wymagają mniej więc mniej Ciebie przygotują i do matury i do tych egzaminów , czyli rok stracony
MephistoWalz
MephistoWalz
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To jak np.będe w pierwszej klasie technikum do moge sie przeniesc do innego technikum o tym samym kierunku również do klasy pierwszej?:)

Jeśli miejsc starczy to raczej tak. :woot:
Bo wiesz ,przeważnie jest tak ,że klasy są zapełnione...
Dlatego trzeba podjąć właściwy wybór ,jeśli chodzi o szkoły.
shamaramorgan
shamaramorgan
  12 maja 2009

można normalnie iśc z technikum do technikum. Jednak im później podejmieszt tę decyje tym będziesz miała więcej materiału do nadrobienia. Nawet praktyki.
Najlepiej jest podjąć decyzję do 2 semsetru.

XxDeadSilencExX
XxDeadSilencExX
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po co innego jak byś szła z koleżanką u mnie w klasie właśnie dużo kolegów i koleżanek przyszło ze swoimi znajomymi z gim. i to w sumie trochę było złe , bo cwaniaczki zaprzyjaźniły się z inną grupą cwaniaczków ale zbiegiem czasu się zmieniało i klasa była zgrana

u mnie też dużo osób idzie grupkami..;/
Chyba w każdej klasie pierwszej znajdzie się pare osób które już się znają.;/ a potem cięzko się przyłączyć do takiej grupki..
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.