pannawdeszczu
pannawdeszczu
  11 maja 2009 (pierwszy post)

Mam mały problem z jednym zadaniem "Czy imię i nazwisko decydują o tym, kim się jest? jaki jest twój punkt widzenia. Przedstaw swoją opinię w formie rozprawki"...
Nie mam pojęcia o czym tu napisać... Czy mógłby mi ktoś pomóc, bym była wdzięczna...
Z góry dzięki...

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  12 maja 2009

Jak może decydować :woot:
No chyba że masz na nazwisko np ,,psiku.:cenzura:." to mają cie za życiowe zero,
albo jakbyśmy żyli w innym czasach gdzie nazwisko znaczyło status
Ja bym na twoim miejscu wyraziła oburzenie na tak bez sensowne pytanie :and:

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ,,psiku.."

psikuta bez s :D
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  12 maja 2009
moze chodzi o to ze jesli ktos pochodzi z jakiejs slawnej rodziny to jest mu latwiej bo ma nazwisko ktore cos znaczy;]
pannawdeszczu
pannawdeszczu
  12 maja 2009

Dziękuje bardzo ...

kociokwik
kociokwik
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Czy imię i nazwisko decydują o tym, kim się jest? jaki jest twój punkt widzenia. Przedstaw swoją opinię w formie rozprawki"...


nie, ponieważ:
1. Ważniejsze niż nazwisko i pochodzenie jest wiedza i umiejętności które posiadamy
2. Kiedy znajdziemy się w sytuacji wymagającej od nas myślenia, na niewiele nam się zda dobre nazwisko.
kKinguSss93
kKinguSss93
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "Czy imię i nazwisko decydują o tym, kim się jest? jaki jest twój punkt widzenia. Przedstaw swoją opinię w formie rozprawki"..


również NIE i uwazam jak kolega u góry ...
+ 1.w niektórych sprawach nazwisko nie gra zadnej roli
2. ludzie nie są aż tak płytcy by oceniac po nazwisku.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.