NieZnamPff
NieZnamPff
  11 maja 2009 (pierwszy post)

Muszę opisać swoją drogę do szkoły po niemiecku. z niemca jestem kompletne dno;/ , lecz nauczycielka jest bardzo uczulona na drobne błędy. Bardzo bym prosił o pomoc bo ten opis przyczyni się do mojego zdania do następnej klasy .

Dzięki !

opis:

Wychodzę z domu skręcam w lewo, przechodzę około 25 metrów i jestem na przystanku. Wsiadam do autobusu linii 26. Jadę 15 przystanków. Swoją podróż zaczynam od ulicy Rzymowskiego a następnie mijam takie ulice jak : Pułaskiego, Wiejska, Zwierzyniecka, Sienkiewicza. Wysiadam na ulicy 100-lecia skręcam w lewo i kieruje się wzdłuż ulicy. Przechodzę przez skrzyżowanie podchodzę około 50 metrów i po prawej stronie znajduje się szkoła.

NieZnamPff
NieZnamPff
  11 maja 2009

poprawka ostatniego zdania

Przechodzę przez skrzyżowanie późnej idę około 50 metrów i po prawej stronie znajduje się szkoła.

kasiaf15
kasiaf15
  11 maja 2009

Das Haus verlassen, biegen Sie links ab, gehen Sie etwa 25 Metern und ist über eine Landung. Nehmen Sie den Bus Linie 26.Ich fahre 15 Haltestellen. Beginn seiner Reise von der Straße und dann Rzymowskiego (nie wiem jak napisac omijam)diese Straßen als Pulaski, ländlichen Zwierzyniecka, Sienkiewicza. Ich steige an der 100-jährige Bestehen der Straße biegen Sie links ab und fuhren entlang der Straße. Ich gehe durch die Kreuzung der späten ich über 50 Meter und befindet sich auf der rechten Seite der Schule.

NieZnamPff
NieZnamPff
  11 maja 2009

bardzo dziękuje

kasiaf15
kasiaf15
  12 maja 2009

bardzo prosze;) heh...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.