xXItaLianOsXx
xXItaLianOsXx
  11 maja 2009 (pierwszy post)

Mam napisać esej o tym czy chciałbym mieszkać tu gdzie mieszkam czy gdzieś indziej a jeśli tak to dlaczego, to tak po kótce temat, ludzie pomóżcie , nigdy tego nie pisałem a ważne to jest dla mnie na ocene , pomóżcie!!!

Gotusiaaa
Gotusiaaa
  11 maja 2009
Nikt za Ciebie zadań pisać nie będzie.
666kamilka666
666kamilka666
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: , ludzie pomóżcie , nigdy tego nie pisałem a ważne to jest dla mnie na ocene

Ale w czym mamy Ci pomóc?
Wyjaśnić Ci jak pisać esej, czy co?
bomigoraco
Posty: 4669 (po ~46 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 82
bomigoraco
  11 maja 2009

Wujek google Ci pomoże znaleźć jak pisać esej i na podstawie tego napiszesz.
Wypisz sobie argumenty za i przeciw mieszkania 'na starych' śmieciach. Miłej pracy :)

Konto usunięte
Konto usunięte: nigdy tego nie pisałem

TO się nauczysz..

24.XII.2010 :zakochany:

EverybodyLies1
EverybodyLies1
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam napisać esej o tym czy chciałbym mieszkać tu gdzie mieszkam czy gdzieś indziej a jeśli tak to dlaczego,

A skąd ja mam wiedzieć gdzie chciałbyś mieszkać? To ma być Twoja praca, tutaj na pewno nie znajdziesz głupka, który będzie odwalał za Ciebie robote, ooo.
DjTomusss
DjTomusss
  12 maja 2009

"Esej sklada sie jak kazdy text ze wstepu, rozwiniecia i zakonczenia. piszemy wlasne mysli, przemyslenia, odczucia. esej jest bardzo osobsty."

Konto usunięte
Konto usunięte: Wypisz sobie argumenty za i przeciw mieszkania 'na starych' śmieciach. Miłej pracy :)

i powinno być glanc :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.