KaSiUlECzEkKkK
KaSiUlECzEkKkK
  10 maja 2009 (pierwszy post)

1. Na jakie studia się wybieracie?? (Oczywiście temat do tegorocznych maturzystów, oraz tych którzy dopiero decydują sie na studia)
2. Złożyliście już papiery?? Wypełniliście internetowe formularze??
3. Czy może ktoś wie na czym polega rozmowa kwalifikacyjna np: na studia psychologiczne?? I jakie mniej więcej pytania padaja??
4. Czy może ktoś z was studiuje na Szkole wyższej Psychologii Społecznej??

shamaramorgan
shamaramorgan
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Na jakie studia się wybieracie??

kulturoznawstwo.

Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy może ktoś wie na czym polega rozmowa kwalifikacyjna np: na studia psychologiczne??

rozmowa kwalifikacyjna w obcym języku?
tez będę miała takową w przyszłym roku :)
anoosienka
anoosienka
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Na jakie studia się wybieracie??

Nie wiem jeszcze :)

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Złożyliście już papiery?? Wypełniliście internetowe formularze??

Jak papiery skoro nie ma wyników matur ?
Do prywatnej wypełniłam formularz.

Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Czy może ktoś z was studiuje na Szkole wyższej Psychologii Społecznej??

Ja nie, ale mój kolega studiował i nie polecał. Przeniósł się na uniwersytet na psychologię.
Romka1989
Posty: 3320 (po ~52 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 17
Romka1989
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie studia się wybieracie??

AWF

Konto usunięte
Konto usunięte: Złożyliście już papiery?? Wypełniliście internetowe formularze??

rejestrację internetową załatwiłam, papiery muszę złożyć do końca maja.

Bisexuality immediately doubles your chances for a date on Saturday night.

KaSiUlECzEkKkK
KaSiUlECzEkKkK
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie, ale mój kolega studiował i nie polecał. Przeniósł się na uniwersytet na psychologię.


a co mu tam nie pasowalo??
anoosienka
anoosienka
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a co mu tam nie pasowalo??

Miał znajomych z uniwersytetu. Rozmawiali na temat studiów. SWPS to szkoła prywatna, uczysz się albo nie, i tak im za to płacisz (i to jakie kwoty ;o)
KaSiUlECzEkKkK
KaSiUlECzEkKkK
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miał znajomych z uniwersytetu. Rozmawiali na temat studiów. SWPS to szkoła prywatna, uczysz się albo nie, i tak im za to płacisz (i to jakie kwoty ;o)
no niby tak, no ale wiesz, bardziej mi chodzi o to czy dobrze uczą i czy jest dobry chociaż poziom
Carlsb
Carlsb
  10 maja 2009

jeżeli chodzi o SWPS to ma tę przewagę co maja wszystkie prywatne uczelnie nad państwowymi...płacisz dużą kasę, ale w zamian masz świetne warunki do nauki (sale, sprzęt nowoczesny), renomowanych wykładowców, szkoły maja podpisane umowy z rożnymi zakładami/placówkami/instytucjami dzięki którym możesz odbywać praktyki (wbrew pozorom teraz bardzo ciężko o praktyki, nawet te bezpłatne), masz dobry program i tok studiów, ciekawe ścieżki i specjalizacje..

gdybym mógł cofnąć czas to nie poszedłbym na studia dzienne na państwowej uczelni, lecz na zaoczne na prywatną..

studia dzienne są dobre dla ścisłych kierunków, względnie dla SGH ..

humanistyczne kierunki to tylko zaocznie, bo masz czas w tygodniu na podjęcie pracy..dzięki temu masz i papier i doświadczneie

kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Na jakie studia się wybieracie?? (Oczywiście temat do tegorocznych maturzystów, oraz tych którzy dopiero decydują sie na studia)

do Akademii Morskiej

Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Złożyliście już papiery?? Wypełniliście internetowe formularze??

jeszcze nie , w ogóle nie wiem jak się za to wziąć :and:
Afromen22
Afromen22
  10 maja 2009

gorąco polecam SGH w Wawie:)

LaNinaMia
LaNinaMia
  11 maja 2009
A tak w ogóle do kiedy można składać papiery na studia?
I czy ktoś wie kiedy będą wyniki matury pisemnej? :Woot:
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na jakie studia się wybieracie??

filologia polska, angielska, zobaczymy:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Złożyliście już papiery?? Wypełniliście internetowe formularze??

nie i nie :) bo tam gdzie się wybieram rejestracja zaczyna się dopiero od 1 czerwca.
fantastica
fantastica
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Na jakie studia się wybieracie?? (Oczywiście temat do tegorocznych maturzystów, oraz tych którzy dopiero decydują sie na studia)

filologia włoska
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. Złożyliście już papiery?? Wypełniliście internetowe formularze??

zwariowałaś chyba??
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. Czy może ktoś wie na czym polega rozmowa kwalifikacyjna np: na studia psychologiczne?? I jakie mniej więcej pytania padaja??

nie wiem, nie znam sie, zarobiona jestem :)
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. Czy może ktoś z was studiuje na Szkole wyższej Psychologii Społecznej??

chyba nie ja
kaszubskiSZEJK
kaszubskiSZEJK
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak w ogóle do kiedy można składać papiery na studia? I czy ktoś wie kiedy będą wyniki matury pisemnej?

chyba nawet teraz juz mozesz :woot:
30czerwca ponoc maja byc
LaNinaMia
LaNinaMia
  11 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chyba nawet teraz juz mozesz

ale kiedy jest ostateczny termin o to mi chodzi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.