kasiaf15
kasiaf15
  9 maja 2009 (pierwszy post)

Jeśli bym wybrała zawód pielęgniarki to do jakiej szkoły musze iść....
Albo zawdó przedszkolanki hehe...to też gdzie i co dokładnie musiałabym skończyć.......

EverybodyLies1
EverybodyLies1
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zawód pielęgniarki

na wydziałach medycznych są na pewno jakieś studia pielęgniarskie, położnictwo albo coś :)

Konto usunięte
Konto usunięte: zawdó przedszkolanki

pedagogika wczesnoszkolna, ale na takie studia trzeba mieć odpowiednie predyspozycje, oprócz matury zdaje się podobno jakieś egzaminy wstępne :)
kasiaf15
kasiaf15
  9 maja 2009

no niestety....ale musze cos w końcy wybrać......

Rosiczka00
Rosiczka00
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli bym wybrała zawód pielęgniarki to do jakiej szkoły musze iść....

profil bio-chem.

Konto usunięte
Konto usunięte: Albo zawdó przedszkolanki hehe...to też gdzie i co dokładnie musiałabym skończyć.......

zwykly human.
Rosiczka00
Rosiczka00
  9 maja 2009

ps (bo oczywiście edytować nie da rady ;>)

propozycje wyżej - o ile dopiero wybierasz szkołę średnią, w nicku widzę 15 (lat) ;>

kasiaf15
kasiaf15
  9 maja 2009

ale nie mam 15 lat...to tylko nick.......

EverybodyLies1
EverybodyLies1
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale nie mam 15 lat...to tylko nick.......

no tak na profilu widzę 16 :) wybierając szkołę średnią nie musisz dokładnie wiedzieć co chcesz w życiu robić. Przecież dopiero po niej wybierasz konkretną drogę, no chyba, ze chcesz poprzestać na średnim wykształceniu:) także spokojnie, masz jeszcze sporo czasu :)
takieblablabla
takieblablabla
  9 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli bym wybrała zawód pielęgniarki to do jakiej szkoły musze iść.... Albo zawdó przedszkolanki hehe...to też gdzie i co dokładnie musiałabym skończyć.......

ja myślę o nauce elementarnej z dodatkową specjalizacją: j. niemiecki - i jestem w liceum profilowanym: socjalny
GieKSiarka
Posty: 5061 (po ~80 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 9
GieKSiarka
  9 maja 2009

liceum ogolnoksztalcace kierunek biola i chemia jak dobrze mi sie wydaje

kasiaf15
kasiaf15
  10 maja 2009
GieKSiarka
GieKSiarka: biola i chemia jak dobrze mi sie wydaje


szkoda że musi byc ta chemia ;/
FoLLowMe666
FoLLowMe666
  10 maja 2009
najpierw skoncz liceum :tak:
Needy007
Needy007
  10 maja 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: najpierw skoncz liceum


ona już kończy gimnazjum i teraz się zastanawia na jaki kierunek ma iść dalej a zresztą studia też może planować naprzód, przecież z tym się wiąże wybór szkoły średniej
kasiaf15
kasiaf15
  12 maja 2009

no właśnie...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.