PrawDziwka
PrawDziwka
  8 maja 2009 (pierwszy post)

Długo mnie nie było w szkole i pani od matematyki chce żebym pisała test z całego półrocza. Powiedziała w sumie że jeszcze zobaczy i podliczy godziny...ale sporo ich jest więc raczej będę musiała. Powiedziała że jak nie zaliczę tego to może być ciężko...zapewne chodziło jej o to że będę mieć jedynkę na koniec roku. Miał ktoś kiedyś z was taką sytuację że musiał pisać coś takiego?

FoLLowMe666
FoLLowMe666
  8 maja 2009
no czyli bedziesz nieklasyfikowana;]
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miał ktoś kiedyś z was taką sytuację że musiał pisać coś takiego?

Nie :and:.
Nigdy nie byłam zagrożona oceną niedostateczną.
anjosia
anjosia
  8 maja 2009
nie.
życzę powodzenia ;-)
PrawDziwka
PrawDziwka
  8 maja 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: no czyli bedziesz nieklasyfikowana;]


wiem, bo coś gadała tam o nieklasyfikacji, ale czy zdanie tego testu będzie koniecznością?
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  8 maja 2009

A z jakiego powodu nie chodziłaś?To zdrowotna kwestia, czy lenistwo i wagary ?

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale czy zdanie tego testu będzie koniecznością?

Ciesz się jeżeli pozwoli Ci go zdawać, mogłaby od razu wstawić nie klasyfikację.
PrawDziwka
PrawDziwka
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A z jakiego powodu nie chodziłaś?To zdrowotna kwestia, czy lenistwo i wagary ?


najpierw ona sobie ubzdurała że tylko na matmę nie chodzę a później nie chodziłam bo chora byłam
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najpierw ona sobie ubzdurała że tylko na matmę nie chodzę

Coś musiało w tym być, bez powodu by sobie nikt, niczego nie ubzdurał .

Konto usunięte
Konto usunięte: a później nie chodziłam bo chora byłam

Długo ?
To pokaż zwolnienie lekarskie.
PrawDziwka
PrawDziwka
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Długo ? To pokaż zwolnienie lekarskie.


moja lekarka nie wypisuje, powiedziała że każdy za swoje nieobecności sam odpowiada :and:
anjosia
anjosia
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moja lekarka nie wypisuje, powiedziała że każdy za swoje nieobecności sam odpowiada

jasne, bardzo dziwne. :)
a co na to twoi rodzice?
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: moja lekarka nie wypisuje, powiedziała że każdy za swoje nieobecności sam odpowiada

Niemożliwe :and: .
PrawDziwka
PrawDziwka
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jasne, bardzo dziwne. :) a co na to twoi rodzice?


Bo ja poszłam po zwolnienie do niej jak już byłam prawie zdrowa i może dlatego. Rodzice nie wiedzą, ale ja im mówię, że mogę nie zdać, bo u nas wystarczy czasem że jeden sprawdzian zawalisz i klapa.
anjosia
anjosia
  8 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Bo ja poszłam po zwolnienie do niej jak już byłam prawie zdrowa i może dlatego. Rodzice nie wiedzą, ale ja im mówię, że mogę nie zdać, bo u nas wystarczy czasem że jeden sprawdzian zawalisz i klapa.

jak to nie wiedzą że byłaś chora?
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  8 maja 2009

Niesamowicie dziwna sprawa i coś mi się wydaje, że kręcisz z tą chorobą. Nigdy nie byłam z niczego zagrozona, ale kolega był w podobnej sytuacji. Nauczycielka z matematyki przywaliła mu po kilka zadań z każdego działu i kazała pisać. Zaliczył marnie, ale zaliczył. I Bogu dziękował, że mu na to pozwoliła.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.