AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  7 maja 2009 (pierwszy post)

witam..mam takie pytanie czy po ukonczeniu szkoły sredniej można sobie odrobic staż??
jeżeli tak to gdzie??

pozdro Aga
SzejkiemJestem
SzejkiemJestem
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale skoro mam isc na byle jakie...to wole poczekac rok i poprawic mature..;/a i raczej z anglika nie zdałam;/

ja tam złoże papiery na moje wymarzone studia , co mi szkodzi może się dostane :rock:
no raczej że tak , ja chyba też będę poprawiać bo też mi coś chyba nie poszło
jak dla mnie to najgorsze było te pierwsze zadanie ze słuchu(za szybko gadali i nic nie zrozumiałem) i o tej Typiarze co malowała , bo wypracowanie i notatka była łatwa
i wydaje mi się że osiągne te 15-20pkt
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  7 maja 2009

dla mnie wszytsko trudne:] hihi..nie no żart..ale nie wiem..mam nadzieje,ze zdam..a jak nie to trudno:)

pozdrawiam:)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: witam..mam takie pytanie czy po ukonczeniu szkoły sredniej można sobie odrobic staż?? jeżeli tak to gdzie??

staż możesz odbyć w sumie gdziekolwiek
od sklepów do banków

wybierając staż bierz pod uwagę to że możesz w tym zawodzie(pracy) już pozostać
...Ignorance is bliss...
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  7 maja 2009
RexMundi
RexMundi: wybierając staż bierz pod uwagę to że możesz w tym zawodzie(pracy) już pozostać

nom tak..:)własnie tak najlepiej szukac tak mi sie wydaje:)

ja spadam sie uczyc na polski ustny:)papa:bay:
AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  7 maja 2009

:bey::bye::bye: będe później:)

xEvelynex
xEvelynex
  7 maja 2009

Staż można odbyc w dowolnym miejscu...jednak wynagrodzenie jeśli dobrze sie orientuję i tak wyniesie max. 750 PLN ;/ a znów u mnie gmina nie ma pieniędzy na staże ;/

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: max. 750 PLN ;/ a znów u mnie gmina nie ma pieniędzy na staże ;/

chyba 600zł na czysto:) a u mnie przyjmuja na szczeście:)
xEvelynex
xEvelynex
  7 maja 2009

mój brat dostawał 750...ale to było 3 lata temu...więc mogło sie troche zmienic...no coz...bede musiala poki co popracowac np. w jakiejs knajpce a staz odrobie jak bedzie mozliwosc

AgniesiA0320k
AgniesiA0320k
  7 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mój brat dostawał 750...ale to było 3 lata temu...więc mogło sie troche zmienic...no coz...bede musiala poki co popracowac np. w jakiejs knajpce a staz odrobie jak bedzie mozliwosc

to może zalezy:) zobaczymy:)
ale ja jak cos to dopiero od wrzesnia:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.