AriBoss
AriBoss
  6 maja 2009 (pierwszy post)

Witam Was.. otóż jestem tu pierwszy raz i mam nadzieje ze ostatni raz bd mial problem z czyms.. nie chcem Was naciagac na wysiłek ale potrzebuje pomocy.. mam "napisać reklame dowolnego produktu" ... ktoś ma jakies propozycje?.. moj mozg jest ustawiony matematycznie nie polonistycznie wiec licze na Wasze pomoc..

rebel884200
rebel884200
  6 maja 2009

raczej nie.

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

nie chce mi sie pisac wykładu o tym :szok2:
moge Ci polecić książke jedną, którą jak przeczytasz, an piszesz bez problemu :tak:

(prezentacje na polski o tym mam :zonk: )
AriBoss
AriBoss
  6 maja 2009

to pare zdan tylko.. krociutko napisac.. nie mam pomysłow.. kolega mi podpowiada zebym jakas reklame zrecenzował ...

FoLLowMe666
FoLLowMe666
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: raczej nie.

to po co sie udzielasz i nabijasz;] ???? :zonk:

a co do reklamy to moze jakiegos kosmetyku??
AriBoss
AriBoss
  6 maja 2009
FoLLowMe666
FoLLowMe666: rebel884200:raczej nie. to po co sie udzielasz i nabijasz;] ???? a co do reklamy to moze jakiegos kosmetyku??

obojetnie.. produkt jest dowolny.. oby coś było.. glupio tak miec 1 z polskiego :(
Odczarowana
Posty: 165 (po ~266 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Odczarowana
  6 maja 2009

a może coś takiego: reklama jakiegoś doppel herz, albo czegoś innego na wzmocnienie dla serca i ktoś śpiewa znaną starą piosenkę: jarzębino czerwona, któremu serce dać, jarzębino czerwona, biednemu sercu radź (nie wiem czy to tak leciało, więc sprawdź w google)
po tym tekst o zaletach właśnie tego produktu, czyli że jest najlepszy, poprawia pracę serca, zawiera cośtam cośtam co naturalnie wspomaga pracę serca
i później napis końcowy, czyli coś w stylu: [nazwa produktu]- najlepszy dla twojego serca.

PS: jeśli ma to być tylko na jednej kartce to rozmieść to jakoś, tylko żeby nie było zbyt dużo tekstu, bo wtedy reklama będzie nudna (najlepiej w formie komiksu: osoba która śpiewa pod jarzębiną i jarzębina która reklamuje produkt, a na samym dole ten napis końcowy)

AriBoss
AriBoss
  6 maja 2009

no własnie i tu jest problem.. jak zrobic to wiem.. gorzej z calym tekstem .. :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no własnie i tu jest problem.. jak zrobic to wiem.. gorzej z calym tekstem .. :)


tu nikt za nikogo nie odrabia zadan domowych
dostałeś wskazówki
użyj je, jęsli będziesz miał jakieś wątpliwości czy zrobiłes dobrze..wklej tu zadanie a my Ci powiemy czy dobrze a co warto poprawić
Konto usunięte
Konto usunięte: moj mozg jest ustawiony matematycznie nie polonistycznie wiec licze na Wasze pomoc..

a podobno wzorem matematycznym może przedstawić wszystko
...Ignorance is bliss...
AriBoss
AriBoss
  6 maja 2009
RexMundi
RexMundi: a podobno wzorem matematycznym może przedstawić wszystko

mozna ;)
tylko ze tu teraz chodzi o polski nie matme.. nikt nie chce pomoc? to nie.. zobaczymy na dziale technika.. :) tez nie bd chcial pomoc ;)
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: zobaczymy na dziale technika.. :) tez nie bd chcial pomoc ;)

uuuu szantażysta :mrgreen:
...Ignorance is bliss...
AriBoss
AriBoss
  7 maja 2009

bo to bez sensu.. kazdy chce pomocy tylko jak ja chce o nikogo nie ma :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.