TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009 (pierwszy post)

kto pisał dzis maturę z wosu??????????

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

ahas a to gdzie?

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

ale ten wos dzis rozłożył wszystkich na łopatki co nie?

YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009

Poznan, Opole i nie wiem...pieprzony wos

YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009

pewnie znajda sie i tacy, dla ktorych to nie byl jakis kosmos...no ale mnie bardzo.

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

ja nawet wyników nie chce widziec bo sie przeraze a ty

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

ja to na pewno nie mam zdanej zadnej:( a jaki mas ztemat na ustna z polaka?

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

kto pisał mature z wosu???

pearl188
pearl188
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kto pisał mature z wosu???

ja.
I nie jestem za bardzo zadowolona. Problem miałam z PRAWDĄ I FAŁSZEM ideologiami . A to ostatnie zadanie . to nie był list ? Czy jak ? Ja pisałam list. ?
YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009

ja nie sprawdzam w ogole, ani z pl, ani z ang, a teraz tym bardziej, co ma byc to bedzie..fuck.

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

to był artykuł do gazety ja na 1,5 str napisalam ciekawe czy uznaja???

pearl188
pearl188
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to był artykuł do gazety ja na 1,5 str napisalam ciekawe czy uznaja???

uznają..
A ja napisałam list do gazety..
omg. nie przeczytałam polecenia dokładnie.:woot:
YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie jestem za bardzo zadowolona. Problem miałam z PRAWDĄ I FAŁSZEM ideologiami . A to ostatnie zadanie . to nie był list ? Czy jak ? Ja pisałam list. ?

to byl artykul do gazety, tez napisalam list i jestem mega wkurzona, zawsze byl list i zrobilam to automatycznie:smutny: mam nadzieje, ze odejma tylko za forme, a reszte jakos ocenia, bo temat prosty, a tak zyebac...no ta prawda i falsz tez nie byly za ciekawe;/
TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

a to co mialas napisac napisalas tam??za to jest 15plt czyli jzu 15%

pearl188
pearl188
  6 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to byl artykul do gazety, tez napisalam list i jestem mega wkurzona, zawsze byl list i zrobilam to automatycznie mam nadzieje, ze odejma tylko za forme, a reszte jakos ocenia, bo temat prosty, a tak zyebac...no ta prawda i falsz tez nie byly za ciekawe;/

ej ja nie wiem jak to się stało... Heh aż śmiać mi się chce... Kurcze no przecież czytałam polecenie. Może bardzo się spieszyłam. Wydaję mi się że odejmą całość i mam nie zdaną maturę :ninja:
TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

było duzo podchwytlliwych zadan co nie??

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.