TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009 (pierwszy post)

kto pisał dzis maturę z wosu??????????

YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009

ja... szkoda gadac..

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

a artykuł jak ci poszedł

YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009

no wlasnie...jaki ze mnie frajer... nie wiem gdzie ja bylam, ze napisalam list a nie artykul...ja yebie.. moga mi uwalic cale zadanie, czy tylko odjac punkty za forme?? bo mysle, ze tresc poszla mi ok, ale wlasnie ta forma...nie no, ale wiedzialam, ze tak bedzie, polski prosty, ang prosty, to na wosie musialo cos sie wydarzyc... dobrze, ze sa poprawki w sierpniu..

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

okaze sie ja np artykul napisalam na 1,5 strony artykuly rozną maja długosc

YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009

a to jest jakis limit slow? ja mam nadzieje, ze walna mi tylko punkty za forme, a reszte ocenia normalnie, bo jak nie to bedzie nieciekawie...

Villemo225
Villemo225
  6 maja 2009

porazka z tym wose, ;/

YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009

w tej maturze musi byc jakis haczyk, bo to by bylo zbyt piekne, zeby wszystko bylo na takim poziomie trudnosci jak pl czy ang...zadania tez byly z dupy wziete..

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

były trudne skad mamy wiedziecx kto kiedy byl prezydentem wtedy nas na swiecie nioe było jeszcze daremna byla co nie?

YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009

no to zadanie bylo powalone, mogli chociaz dac jakies propozycje, a tu nic...porazka po calej lini..zreszta zadanie z tymi procentami tez chore, ciezko bylo to wszystko jakos ujac ;/ nie no, pojechali z tym wosem..

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

kurcze jak by bylo 10% zeby zdac mature z wosu:)

YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009

ja na chwile obecna, chce zdac, juz leje na ile, tylko zdac...

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

było zadanie głupie te doktryny ideologie napisac wszystko sie zappomnialo mogly by chociaz byc podpuknty jakies do tego co nie?

TyLkoSkArBuS
TyLkoSkArBuS
  6 maja 2009

a gdzie chcvesz isc dalej?

YourSceneSucks
YourSceneSucks
  6 maja 2009

to jeszcze nie bylo takie najgorsze...dalej, pedagogika specjalna.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.