JeTAimeComa
JeTAimeComa
  5 maja 2009 (pierwszy post)

Pierwsze: Czy szkoła średnia dobrze przygotuje do matury z angielskiego jeśli są dwie godziny tygodniowo przez 3 lata i 3 h w czwartym roku ?

Drugie: Jeśli technikum jest ekonomiczne to dobrze przygotują do matury z polskiego?

Narazie tyle:D zapewne niedlugo znowu będe sie głowic nad nowymi pytaniami :D
ale jesli mam wybrac szkole to musze wiedziec wszystko ;d

laura156
laura156
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pierwsze: Czy szkoła średnia dobrze przygotuje do matury z angielskiego jeśli są dwie godziny tygodniowo przez 3 lata i 3 h w czwartym roku ?

to nie zależy od ilości godzin lecz od nauczyciela

Konto usunięte
Konto usunięte: Drugie: Jeśli technikum jest ekonomiczne to dobrze przygotują do matury z polskiego?

ja jestem po TE i zdałam maturę z polskiego ustną na 80% a pisnemną na 67%
wszystko zależy od nauczyciela uczącego Cię danego przedmiotu

Jeśli lubisz ekonomię to idź do TE, ale jeśli myślisz że to zawód przyszłości to odradzam. Jest tylu ekonomistów na rynku że kolejnych nie potrzeba narazie
xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  5 maja 2009

to nie zależy od szkoły lecz od nauczyciela.

Neutralize
Neutralize
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy szkoła średnia dobrze przygotuje do matury z angielskiego jeśli są dwie godziny tygodniowo przez 3 lata i 3 h w czwartym roku ?

Zależy od nauczyciela.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli technikum jest ekonomiczne to dobrze przygotują do matury z polskiego?

Też zalezy od nauczyciela, który bedzie Cie uczył polskiego.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli lubisz ekonomię to idź do TE, ale jeśli myślisz że to zawód przyszłości to odradzam. Jest tylu ekonomistów na rynku że kolejnych nie potrzeba narazie

Dokładnie. Już lepiej pójdź do technikum gastronomicznego lub hotelarskiego. Potem łatwiej o pracę.
JeTAimeComa
JeTAimeComa
  5 maja 2009

Lubie matme :P poza tym po technikum moge isc na cos innego na studia niz na ekonomie :P

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy szkoła średnia dobrze przygotuje do matury z angielskiego jeśli są dwie godziny tygodniowo przez 3 lata i 3 h w czwartym roku ?

ważne kto uczy , jak uczy i kogo uczy

Konto usunięte
Konto usunięte: Drugie: Jeśli technikum jest ekonomiczne to dobrze przygotują do matury z polskiego?

j.w

Konto usunięte
Konto usunięte: ale jesli mam wybrac szkole to musze wiedziec wszystko ;d

to przejrzyj wcześniejsze tematy
...Ignorance is bliss...
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.