slodkaAnulka93
slodkaAnulka93
  4 maja 2009 (pierwszy post)

siemkaa :)
kto pomoze napisac opowiadanie??
pisac na gg ;*
czekam...

smencik
smencik
  4 maja 2009

Fajnie się to teraz nazywa :ninja:

slodkaAnulka93
slodkaAnulka93
  4 maja 2009

:) he no normalnie.. :DD
ale niewiem jak napisac to opowiadanie

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale niewiem jak napisac to opowiadanie

opowiedz je i gotowe
...Ignorance is bliss...
slodkaAnulka93
slodkaAnulka93
  4 maja 2009

na temat: ,,wiwat 3 maja dzien radosci" ;/;/

folkemon
folkemon
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: na temat: ,,wiwa 3, Maja, dzien radosci" ;/;/

Franek obudził się jak co dzień o 7.45. Wstał, jego jeszcze śpiące nogi zaniosły go do łazienki. 'Franciszku. chodź na śniadanie' - usłyszał głos kobiety wołający go na coś czego domagał się jego żołądek. Lecz.. 'zaraz, to nie moja łazienka', spostrzegł nagle, 'co to za głos, gdzie ja jestem?' - myśli kołatały się w jego głowie i nie umiały dotrzeć do odpowiedzi. 'Jezu.. wczoraj nieźle dałem w palnik.. nic nie pamiętam... pewnie jest brzydka i stara... takie zawsze mi się podobają jak popiję' pomyślał zrezygnowany i wyszedł z łazienki. Wchodząc do kuchni, do której zaprowadził go zapach jajecznicy, ujrzał piękną kobietę, która wesoło spojrzała na niego mówiąc 'no chodź jeść głuptasie' i popijając przy tym kawę z kubeczka z jej imieniem. "ahhh, tak.. Maja... teraz pamiętam' - powiedział do siebie cichutko. A Maja włączyła kuchenny telewizorek, na Viva 3 Rihanna śpiewała coś o parasolce...
shamaramorgan
shamaramorgan
  5 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Franek obudził się jak co dzień o 7.45. Wstał, jego jeszcze śpiące nogi zaniosły go do łazienki. 'Franciszku. chodź na śniadanie' - usłyszał głos kobiety wołający go na coś czego domagał się jego żołądek. Lecz.. 'zaraz, to nie moja łazienka', spostrzegł nagle, 'co to za głos, gdzie ja jestem?' - myśli kołatały się w jego głowie i nie umiały dotrzeć do odpowiedzi. 'Jezu.. wczoraj nieźle dałem w palnik.. nic nie pamiętam... pewnie jest brzydka i stara... takie zawsze mi się podobają jak popiję' pomyślał zrezygnowany i wyszedł z łazienki. Wchodząc do kuchni, do której zaprowadził go zapach jajecznicy, ujrzał piękną kobietę, która wesoło spojrzała na niego mówiąc 'no chodź jeść głuptasie' i popijając przy tym kawę z kubeczka z jej imieniem. "ahhh, tak.. Maja... teraz pamiętam' - powiedział do siebie cichutko. A Maja włączyła kuchenny telewizorek, na Viva 3 Rihanna śpiewała coś o parasolce...

:crylol:

spojrzał na kalendarz. 3 maja, ostatni dzień długiego weekendu. "wiwat 3 maja"
anjosia
anjosia
  5 maja 2009
rozumiem, że można nie umieć napisać rozprawki czy eseju ale żeby opowiadanie to trzeba być kompletnym deklem :ziew:
slodkaAnulka93
slodkaAnulka93
  5 maja 2009

co ty nie powiesz?? umiem !!! a deklem to jestes ty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.