margotka
margotka
  4 maja 2009 (pierwszy post)

Moi Drodzy...

w tym temacie proszę umieszczać wszystkie relacje dotyczące matury...

i nie zakładać nowych tematów, bo zostaną zamknięte!

piszcie jak było?
co było?
oraz czy jesteście z siebie zadowoleni czy też nie
etc.

Powodzenia!!! przecież wszystko wiecie...:mrgreen:

Bananoowa
Bananoowa
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A ten tego.. noo muszę Ci oznajmić, że często będe w DS2 bo moja kumpela tez w tym jest :D

hahah i to jest najlepsze :lol: patrząc na te wszystkie nasze przypadki bym się nie zdziwiła jakbym trafiła na tą koleżankę w pokoju :crylol:
ostatnio byłam w szoku :O moja koleżanka dostała się na UG na ekonomię i tam na nk już jest 50 osób zapisane :O mieli już nawet jakieś spotkanie i podobno tam na roku same głupie tapeciary :lol: koleżanka świetnie parodiowała ich teksty, ale te Ci opowiem jak się spotkamy :ziober2:
OverMyHead
OverMyHead
  23 sierpnia 2009
Bananoowa
Bananoowa: hahah i to jest najlepsze patrząc na te wszystkie nasze przypadki bym się nie zdziwiła jakbym trafiła na tą koleżankę w pokoju

no nie zaprzecze.. dobrałysmy się... :D
Nie trafisz na nią bo ona jest na 2 roku.. i już ma współlokatorki... wszystko ustalone...

Bananoowa
Bananoowa: ostatnio byłam w szoku :O moja koleżanka dostała się na UG na ekonomię i tam na nk już jest 50 osób zapisane :O mieli już nawet jakieś spotkanie i podobno tam na roku same głupie tapeciary koleżanka świetnie parodiowała ich teksty, ale te Ci opowiem jak się spotkamy

Na polibudzie raczej wielu tapeciar nie powinnyśmy spotkac.. bo w koncu to męska uczelnia... a zreszta takie laski zazwyczaj są mało ambitne :D chociaż nigdy nic nie wiadomo :D
U mnie na forum się w koncu ozywili.. i tez juz planujemy spotkanie integracyjne na piwo :)
Bananoowa
Bananoowa
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie trafisz na nią bo ona jest na 2 roku.. i już ma współlokatorki... wszystko ustalone...

a to szkoda, ale by było :lol:

Konto usunięte
Konto usunięte: Na polibudzie raczej wielu tapeciar nie powinnyśmy spotkac.. bo w koncu to męska uczelnia... a zreszta takie laski zazwyczaj są mało ambitne :D chociaż nigdy nic nie wiadomo :D U mnie na forum się w koncu ozywili.. i tez juz planujemy spotkanie integracyjne na piwo :)

no właśnie:D mam nadzieję że takich tam nie będzie :D
hah za to u mnie forum wymarło :lol: my tak na zmianę :ziober2:
OverMyHead
OverMyHead
  23 sierpnia 2009
Bananoowa
Bananoowa: no właśnie:D mam nadzieję że takich tam nie będzie :D

oby :) bo w LO miałam ich sporo ;]

Bananoowa
Bananoowa: my tak na zmianę

No, ale liczebnościa jeszcze Was nie dogonilismy :D

Za tydzień nastepna impreza się szykuje... koncerty :)
Bananoowa
Bananoowa
  23 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo w LO miałam ich sporo

ja właśnie nie i bym się nie przyzwyczaiła :D

Konto usunięte
Konto usunięte: No, ale liczebnościa jeszcze Was nie dogonilismy :D Za tydzień nastepna impreza się szykuje... koncerty

u mnie ostatnio zastój więc pewnie nas dogonicie z tą liczebnością :D

jakie koncerty? :pavarotti:
OverMyHead
OverMyHead
  23 sierpnia 2009
Bananoowa
Bananoowa: ja właśnie nie i bym się nie przyzwyczaiła :D

tzn w klasie nie... ale w szkole to masakra z młodszymi rocznikami była...

Bananoowa
Bananoowa: jakie koncerty?

a zajebiste :D na takich imprezach zawsze najlepsza zabawa... i w sumie najlepsi zanjomi ;P
Bananoowa
Bananoowa
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale w szkole to masakra z młodszymi rocznikami była

u mnie aż tak nie, ale teraz do liceum wchodzi rocznik mojej siostry i to są same tapeciary:O

Konto usunięte
Konto usunięte: a zajebiste :D na takich imprezach zawsze najlepsza zabawa... i w sumie najlepsi zanjomi ;P

no wierzę wierzę :pavarotti: a kto gra? :D
OverMyHead
OverMyHead
  24 sierpnia 2009
Bananoowa
Bananoowa: u mnie aż tak nie, ale teraz do liceum wchodzi rocznik mojej siostry i to są same tapeciary:O

teraz co młodsze roczniki to gorsze:/

Bananoowa
Bananoowa: a kto gra? :D

3 zespoły.. mi.in ten którego myspace Ci pokazywałam i 2 pozostałe których nie znasz:P jednego też jeszcze nie znam w sumie :d
Bananoowa
Bananoowa
  24 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: teraz co młodsze roczniki to gorsze:/

zgadzam się :tak: moja kuzynka w 6 klasie podstawówki się nosi jak ostatni kurwiszon :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: 3 zespoły.. mi.in ten którego myspace Ci pokazywałam i 2 pozostałe których nie znasz:P jednego też jeszcze nie znam w sumie :d

na pewno nie znam :P
Sardyn
Sardyn
  25 sierpnia 2009
Bananoowa
Bananoowa: moja kuzynka w 6 klasie podstawówki się nosi jak ostatni ku..iszon

Jak Ty się wyrażasz o.O
Bananoowa
Bananoowa
  25 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Ty się wyrażasz o.O

ajjj sorki :and:
już nie będę... jak jestem wkurzona to strasznie przeklinam ;/
Sardyn
Sardyn
  25 sierpnia 2009
A co Ty się tak denerwujesz, złość piękności szkodzi :)
Bananoowa
Bananoowa
  25 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A co Ty się tak denerwujesz, złość piękności szkodzi :)

mojej już nic nie zaszkodzi :jezyk2:
ogólnie jestem nerwowa, a jeszcze wczoraj byłam na siebie wściekła więc tak wyszło z tym przeklinaniem ;) teraz postanowiłam że będę się hamować :D

a co tam u Ciebie Marcin? :mrgreen: miło że znów Cię tu widać :calusek:
Sardyn
Sardyn
  25 sierpnia 2009
Bananoowa
Bananoowa: ogólnie jestem nerwowa, a jeszcze wczoraj byłam na siebie wściekła więc tak wyszło z tym przeklinaniem

dlaszego?

Bananoowa
Bananoowa: postanowiłam że będę się hamować :D

:brawo:

Bananoowa
Bananoowa: a co tam u Ciebie Marcin?

załatwiam miliardy spraw, ciągle gdzieś muszę łazić ;s jutro jeszcze tyranie, potem czwartek wolny i w piątek jadę do Poznania :)

Bananoowa
Bananoowa: miło że znów Cię tu widać

:calusek: :calusek: :calusek:
Bananoowa
Bananoowa
  25 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaszego?

ehhh bo jestem ślepa, głupia i w ogóle beznadziejna... po prostu ktoś jest na mnie zły a nie mam jak się wytłumaczyć :and:

Konto usunięte
Konto usunięte:

nie lubisz przeklinających dziewczyn? :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte: załatwiam miliardy spraw, ciągle gdzieś muszę łazić ;s jutro jeszcze tyranie, potem czwartek wolny i w piątek jadę do Poznania :)

zabiegany jesteś :P to rozumiem czemu tu rzadko zaglądasz :D do Poznania? :pavarotti:

Konto usunięte
Konto usunięte:

hehe to tak w ramach przeprosin? :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.