angelisiaq
angelisiaq
  3 maja 2009 (pierwszy post)

Prosze o pomoc w tlumaczeniu tych zdan na polski musze jutro to miec zrobione a angielski ucze sie rok wiec nie bardzo wiem o co chodzi nawet ze slownikiem;/ Z slownikiem musialabym siedziec cala noc zeby cos przetlumaczyc;/

As to me, everyone should have a choice which of the subjects, (except for obligatory ones like History and Polish) wants to learn for example Geography and Biology or Geography and Chemistry or both of them. J know it?s impossible right now, but maybe in future. Why not?
Another reason why our school isn?t ideal is a question of wearing special shoes during the lessons. We can?t choose shoes which we like, students have to wear shoes which headmaster orders.
What?s more, some of young teachers can?t get students interested in lesson. Many of us has thoughts ?O my God, what am J doing here??. If the lesson were more interesting, we would remember more major and specific information, for sure.
On the other hand, In our school, we don?t have to wear school uniform like students from other schools. Instead of it we have to wear ID card which is a better solution but it has some drawbacks, imperfections. J think that every ID card should be the same. ID card except for a name, class number and school name should show a logo of the school.

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  3 maja 2009
http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT
AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  3 maja 2009

tylko tak po kawałku tłumacz bo całość na raz nie wiem czy ci wyjdzie (:

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  3 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: On the other hand, In our school, we don?t have to wear school uniform like students from other schools. Instead of it we have to wear ID card which is a better solution but it has some drawbacks, imperfections. J think that every ID card should be the same. ID card except for a name, class number and school name should show a logo of the school.

Z drugiej strony, w naszej szkole nie musimy nosić mundurków, jak uczniowie z innych szkół. W zamian za to musimy nosić identyfikatory, co jest lepszym rozwiązaniem, ale ma pewne wady, niedoskonałości. Myślę, że każdy identyfikator powinien być taki sam. Identyfikator oprócz nazwiska, klasy i nazwy szkoły powinien przedstawiać logo szkoły.

Proszę, jedna czwarta gotowa, wiec już nie zajmie Ci to całej nocy.
angelisiaq
angelisiaq
  3 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://translate.google.pl/?hl=pl&tab=wT


Konto usunięte
Konto usunięte: tylko tak po kawałku tłumacz bo całość na raz nie wiem czy ci wyjdzie (:

Ojj dzieki ratujesz mnie:)
smencik
smencik
  3 maja 2009

Jak dla mnie, każdy powinien mieć wybór, których przedmiotów (z wyjątkiem tych obowiązkowych jak historia, czy polski) chce się uczyć, na przykład geografia i biologia lub geografia i chemia albo obydwu. Wiem, że teraz jest to niemożliwe, ale może w przyszłości... Czemu nie?
Inny powód dlaczego nasza szkoła nie jest idealna, jest pytanie o noszenie specjalnych butów podczas zajęć. Nie możemy wybierać butów które lubimy, uczniowie muszą nosić buty, które nakazuje dyrektor.
Co więcej, niektórzy młodzi nauczyciele nie mogą zainteresować uczniów na lekcji. Wielu znas miewa myśli 'O Mój Boże, co ja tutaj robie?!'. Jeśli lekcje byłyby bardziej interesujące, z pewnością zapamiętalibyśmy wiecej głównych i określonych informacji.
Z drugiej strony, w naszej szkole, nie musimy nosić mundurków jak uczniowie w innych szkołach. Zamiast tego musimy nosić identyfikatory, które są lepszym rozwiązaniem, ale mają swoje wady i niedociągnięcia. Myślę, że każdy identyfikator powienien być taki sam. Powinny one prócz nazwiska, klasy i nazwy szkoły, pokazywać logo placówki.

Starałem się jak mogłem, ale mimo tego musiałem coś tam zmienić, bo niektóre zdania w tym tekście zalatują troszku polglishem :jezyk2: I tak znajdzie się ktoś, kto będzie mnie poprawiał, ale cóż, wszystkim dogodzić nie można :mrgreen:

smencik
smencik
  3 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Inny powód

Kolejnym powodem miało być :ziew:
3Natunia02
3Natunia02
  3 maja 2009

To ja się tutaj dolacze :P Mam do obliczenia zad a nie czaje moze ktos mi pomoze ? :P
Zad: Oblicz objętośc akwarium o wymiarach40cm/50cm/30cm wypelnionego do 1/3 woda.Oblicz rowniez objetosc wody w tym akwarium ? ; /

smencik
smencik
  3 maja 2009

Matematyka to niestety nie moja dziedzina. Zawsze na dwójach się prześlizgiwałem :mrgreen:

3Natunia02
3Natunia02
  3 maja 2009

Moja niestety tez nie wiec pomyslalam ze ktos mi tu pomoze heh :P

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.