psr92
psr92
  2 maja 2009 (pierwszy post)

Praca, którą chcę Ci zaproponować polega na korzystaniu z Internetu dla wzbogacenia się. Dobrze wiem, jak ciężko znaleźć pracę, gdy się nie ma doświadczenia. Ale nie musisz się już martwić. Dzięki ofercie, którą mam dla Ciebie, łatwo pozbędziesz się kłopotów finansowych. Do mnie również ktoś kiedyś wysłał e-mail i w ten sposób odmienił moje zarobki ;)
Podstawowe szczegóły pracy przedstawia ten oto krótki list. Przeczytaj go uważnie i do końca. Zachowaj go, ponieważ wszystkie listy, które ode mnie dostaniesz, będą Ci potrzebne do dalszej obsługi Twoich klientów.

Do Twoich obowiązków będzie należeć:
-Organizacja i redagowanie tekstów reklamy oraz umieszczanie jej w Internecie,
-Udzielanie odpowiedzi na zgłoszenia oraz przesyłanie materiałów źródłowych Twoim interesantom,
-Internetowa dystrybucja, (czyli sprzedaż) oferowanego produktu naukowego.
Spokojnie! Aby wykonywać wszystkie swoje obowiązki otrzymasz bezpłatne przeszkolenie on-line.

Wbrew pozorom jest to bardzo łatwe, a w razie jakichkolwiek problemów zawsze Ci pomogę.

Od tej chwili będę udzielać Ci:

- Pełnego przeszkolenia,
- Fachowego wsparcia,
- Gotowego produktu do sprzedaży.

WRAZIE JAKIŚ ZAPYTAŃ PROSZĘ O KONTAKT E-MAIL lipiec207@wp.pl
Wysyłając Ci dalsze wskazówki sam się zorientujesz co i jak. To naprawde dobra decyzja.

Kusz
Kusz
  2 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale nie musisz się już martwić

Ja się o nic nie martwię :ziober2:
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  2 maja 2009

Hm.
Czy to jest jakiś słup ogłoszeniowy? :and:.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.