saliVa666
saliVa666
  30 kwietnia 2009 (pierwszy post)

tak znowu matura..
mam pytanie odnośnie liczenia słowek na j. ang
czy liczy sie kaze słowko oddzielone spacją, łacznie ze wszyskimi a, is, to itd... ?

rebel884200
rebel884200
  30 kwietnia 2009

chyba sie liczy i to jest lipa

RudaKSC
Posty: 1694 (po ~81 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
RudaKSC
  30 kwietnia 2009

oddzielone spacją słowa nie liczą sie jako 2 osobne

Mam wszystko w dupie...dobrze jest!Panu dziękuję fuck off to mój gest!
xenka89
xenka89
  30 kwietnia 2009

tak....liczy się wszystko...np. napiszesz
,, it's,, i masz policzone jako jedno
a napiszesz ,,it is,, i masz policzone jako dwa słowa

Aniunia47
Aniunia47
  1 maja 2009

Owszem liczy sie kazde słowo.. Dlatego ja zawsze pisze wszystko co możliwe w formie skróconej np. "it's", że zmieścic się w limicie 250 słów (który jest śmieszny jak dla mnie)..

xenka89
xenka89
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Owszem liczy sie kazde słowo.. Dlatego ja zawsze pisze wszystko co możliwe w formie skróconej np. "it's", że zmieścic się w limicie 250 słów (który jest śmieszny jak dla mnie)..

u nas limit jest mniejszy bo pisze podstawowy i mam 150...ale jak dla mnie to oki bo nie jestem jakimś asem z anglika...;]u nas poziom niski...
ale ogólnie te limity są bez sensu...bo na polskim w poleceniu pisze ,,napisz na nie mniej niż 2 str czyli ok 250 słów" ...ale u mnie dwie strony to o wiele więcej...i moje wypracowanie miało ogólnie ok 350...mimo że było nie wiele więcej niż dwie strony....
każdy pisze przecież inaczej...
jak ktoś napisze na troche mniej to mu niby nie ocenią...ale czy ilość jest ważna?? może napisał mniej ale lepiej niż ten co ma więcej...
LaNinaMia
LaNinaMia
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: .i moje wypracowanie miało ogólnie ok 350...mimo że było nie wiele więcej niż dwie strony....

mi sie coś obiło o uszy, że jak wypracowanie jest za dlugie to nie czytają całości.
Aniunia47
Aniunia47
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas limit jest mniejszy bo pisze podstawowy i mam 150..

Na rozszerzeniu to jest nie sposób się w limicie zmieścic :nie: Zaczynasz pisac i już musisz kończyc..
Konto usunięte
Konto usunięte: bo na polskim w poleceniu pisze ,,napisz na nie mniej niż 2 str czyli ok 250 słów" ...ale u mnie dwie strony to o wiele więcej...i moje wypracowanie miało ogólnie ok 350...mimo że było nie wiele więcej niż dwie strony....

Zgadzam się w zupełności.. Ja mam bardzo małe pismo i na pierwszej próbnej maturze napisałam na ok. 500 słów, a to mi 2, 5 strony wyszło..
hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na rozszerzeniu to jest nie sposób się w limicie zmieścic Zaczynasz pisac i już musisz kończyc..

no i chyba dobrze, na maturze liczą się konkrety, a nie lanie wody.
Aniunia47
Aniunia47
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no i chyba dobrze, na maturze liczą się konkrety, a nie lanie wody.

Chyba sam nie wiesz o czym mówisz.. Na rozszerzenie jest opis, opowiadanie, recenzja, rozprawka albo rozprawka eseistyczna.. Te formy wymagają znacznie ponad 250 słów, żeby się w pełni wypowiedziec np. przedstawic całą kolej wydarzeń albo wszystkie niezbędne argumenty
hydeparkowy
hydeparkowy
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba sam nie wiesz o czym mówisz.. Na rozszerzenie jest opis, opowiadanie, recenzja, rozprawka albo rozprawka eseistyczna.. Te formy wymagają znacznie ponad 250 słów, żeby się w pełni wypowiedziec np. przedstawic całą kolej wydarzeń albo wszystkie niezbędne argumenty


w 250 słowach to bym to po polsku zawarł, a co dopiero w języku obcym. jeżeli ktoś lubi się rozpisywać to ma problem.
lookatbutterflies
lookatbutterflies
  1 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ,, it's,, i masz policzone jako jedno a napiszesz ,,it is,, i masz policzone jako dwa słowa

nieee w obu przypadkach jest policzone jako dwa, sie pisało sie wie;P a poza tym zalezy czy to będzie forma prywatna czy tez oficjalny:D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.