MiaAndRoxyShow
Posty: 14 (po ~311 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MiaAndRoxyShow
  28 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Witam.Otóż mam wielki problem .Muszę napisać TO:

Hej Magda !
Jestem szczesliwa ze do mnie napisałaś. Ja spedzilam fantastyczny weekend w Hiszpani ! Zobaczyłam swietne zabytki - Piramidy w Güímarze , Katedetre w Segowii i wiele wiele innych. Pogoda nam dopisywała, a ja nareszcie jestem opalona, niestety w niedziele mama zle sie czuła i nie moglismy nigdzie isc, ale i tak było fajnie bo nasz apartament byl luksusowy dlatego caly dzien spedzilam na siedzeniu w dżakuzi i picia pysznych soków,a u Ciebie co slychać ? Pozdrów rodziców ! Ola.

W odpowiedniej formie,totalnie nie umiem : ( wiem,ze nie powinnam prosić Was o pomoc sama nic nie robiąc,ale naprawde mam problem i byłabym wdzieczna gdyby ktoś mi pomógł ..

FoLLowMe666
FoLLowMe666
  28 kwietnia 2009
eh to przykre ze tak podstawowych rzeczy nie umiesz napisac
denatka
denatka
  28 kwietnia 2009
MiaAndRoxyShow
MiaAndRoxyShow: Hej Magda !

Hi Magda,
...
...
...
xyz.

:zonk:
Słownik i do dzieła.
Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 kwietnia 2009
MiaAndRoxyShow
MiaAndRoxyShow:

Hi Magda! I am happy that you wrote to me. I spent the fantastic weekend in Spain! I saw great relics - Pyramids in Güímarze, Katedetre in Segowii and a lot a lot of other. The weather for us was good, and I at last am tanned, unfortunately on Sundays the mum felt bad and we could nowhere iśc, but still it was great because our luxury apartment was de luxe therefore all day long I spent on sitting into the jacuzzi and drinks of delicious juices, and at you what's up? Greet parents! Ola.

Idź się yebnij w łep młotkiem. Jak nie umiesz takiego prostego tekstu przetłumaczyc!
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
xTheDudesons
xTheDudesons
  28 kwietnia 2009

Hey Magda!
I am happy that you wrote to me. I spent a fantastic weekend in Spain! I saw swietne monuments - the Pyramids Güímarze, Katedetre in Segowii and much more. Weather spurned us, and I'm finally
sunbathing unfortunately on Sunday mom and I felt bad we could not go anywhere, but it was cool because our apartment was a luxury, therefore, spent all day sitting in dżakuzi delicious juices and drinks, to hear what you ? Greet parents! Ola.

myślę ze tak jest poprawnie

Sylvinka
Posty: 15395 (po ~112 znaków)
Reputacja: -13 | BluzgometrTM: 4
Sylvinka
  28 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I saw swietne monuments

tlumacz google Ci nie przetłumaczył :crylol:
mam czarne skrzydła,muskam nimi stopy aniołów...
ewcyk20
ewcyk20
  28 kwietnia 2009
MiaAndRoxyShow
MiaAndRoxyShow: mama zle sie czuła i nie moglismy nigdzie isc

my mum felt bad , so/ and we couldn't go anywhere
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.